Projekcia + LED

Projekcia + LED

Spoločnosť KING Light & Sound disponuje rozsiahlym vybavením veľkoplošných LED obrazoviek, projektorov, video strižní a media serverov.

Projekcia dnes predstavuje neodmysliteľnú súčasť väčšiny podujatí. Či organizujete malú firemnú poradu, alebo konferenciu medzinárodného významu, bez kvalitnej projekcie sa určite nezaobídete.

Ponúkame na prenájom:

 • profi LED obrazovky
 • projektory, plazmové a LCD obrazovky rôznych rozmerov (Samsung, Panasonic, Sencor, Sharp, Epson, Eiki)
 • profi stojany na LCD, premietacie plátna
 • bezdrôtové tlmočnícke zariadenie, hlasovacie zariadenie

Využitie LED obrazovky a projekcie:

 • event a promo akcie: live prenosy, propagácia nových výrobkov a služieb obchodných spoločností, módne prehliadky
 • kultúrne akcie a podujatia: koncerty (interiérové a exteriérové), festivaly, výstavy, volebné mítingy
 • športové akcie: live prenosy na LED obrazovky, reklamné mantinely na športové podujatia

LED OBRAZOVKA

 • VIRTUAL P6 FULL COLOR – Led obrazovka má výhodu v sýtom obraze, jasných farbách a je vidieť aj počas denného svetla. Naša spoločnosť vlastní vyše 100m2, čo nám dáva možnosť vybaviť aj veľké akcie. Skladá sa z 50x50cm modulov, vieme postaviť rôzne tvary a rozmery

Kamerový systém

 • ATEM 4K – Televízne štúdiá ATEM sú prvými prepínačmi na živú produkciu určenými pre vysielateľov aj AV profesionálov. K dispozícii sú 2 výkonné HD modely so 4 vstupmi SDI a 4 HDMI a nový model Ultra HD s 8 vstupmi 12G-SDI. Balíčky s funkciami vysielania na vysokej úrovni ponúkajú modely ATEM Television Studio re-sync na všetkých vstupoch, takže máte vždy čisté prepínanie, či používate profesionálne alebo spotrebiteľské kamery. Navyše získate multiview výstup, aby ste mohli vidieť všetky zdroje, ukážku a program na jednej obrazovke, aux out, zabudovanom hovorení, 2 statických pamätiach, zvukovom mixéri, kamerovej jednotke a oveľa viac!

 • HYPERDECK STUDIO – HyperDeck Studio je vysielaný HD pevný disk, ktorý zahŕňa pripojenia 3G-SDI a HDMI, takže môžete pracovať vo všetkých formátoch SD a HD až do rozlíšenia 1080p30. Zoznámite sa s ovládacími prvkami štýlu VTR, takže je to rovnako ako s použitím tradičného vysielaného balíčka spolu s komprimovaným alebo nekomprimovaným 10-bitovým záznamom kvality vysielania 4: 2: 2. Nízke náklady uľahčujú inštaláciu viacerých jednotiek, keď potrebujete rekordéry ISO, alebo robia dlhé formuláre na zaznamenávanie alebo mastering pre SD a HD. 
 • PANASONIC HC-X1000 4K – Nová videokamera Panasonic HC-X1000 so záznamom 4K 60p/50p, ponúka profesionálne xlR zvukové vstupy a objektív Leica Dicomar s a 20x optickým zoomom. Kamera má záznam na SD pamäťové karty, LED podsvietenie ostriaceho krúžku, a 3 samostatné prstence na objektíve (ostrenie, zoom, clona).

 • GO PRO KAMERA – Profesionálne video 4K30
  Záznam videa v ultra vysokom rozlíšení a rýchlou frekvenciou snímkovania 4K30, 2.7K50 a 1080p120. S vylepšenou kvalitou obrazu, 2x silnejším procesorom a 2x rýchlejšou frekvenciou snímkovania videa, je HERO4 Black najpokročilejšou kamerou GoPro.

 • JIMMY JIB – Kamerový žeriav s elektonicky ovládateľnou otočnou hlavou určený pre dynamické zábery. Maximálna dĺžka ramena je 6,4m s možnosťou v skrátených verziách 4m a 2,4m.

Video server

 • RESOLUME ARENA – multimediálny video server, ktorý umožňuje viac vrstvové spájanie videí, vkladanie textu do projekcie

Vyrobíme Vám grafické pozadia na obrazovku v téme danej akcie priamo na mieru, rozmery a tvar obrazoviek alebo s použitím Vášho loga.

Najnovšie akcie