Párty stany

párty stan

Veľkokapacitný párty stan

Je stan s kovovou konštrukciou určený na usporiadanie kultúrnych akcií vo vonkajších priestoroch. V zimnou období je možné párty stan efektívne vyhriať. Vybavený párty stan je veľmi elegantný a komfortný. Veľkokapacitný párty stan je vhodný na každú akciu pod šírim nebom ako sú napr. Firemné eventy, výstavy, veľtrhy, tanečné párty, svadby, oslavy a spoločenské podujatia.

Veľkosť stanov je flexibilná a závisí od požiadavky klienta. Základný rozmer je 10x5m, pričom ho dokážeme zväčšiť až do 50m. Napájajú sa vždy 5m moduly. Okrem veľkých stanov disponujeme aj menšími, jednoducho rozkladateľnými hliníkovými stanmi o rozmeroch 3x3m, 6x3m, ktoré je tiež možné nadpájať.

V našej ponuke nájdete širokú ponuku mobiliáru na trhu. Je rozsiahla, môžete vidieť rôznorodý dizajn a takisto použitie rôznych materiálov. Naše produkty oslovujú širokú verejnosť, ale i najnáročnejších klientov.

Z mobiliáru Vám ponúkame sedenie (stoličky, kreslá, gauče, lavice, okrúhle stoly, stand by solíky). Ďalej Vám ponúkame dekoráciu interiéru a exteriéru.

Najnovšie akcie