Vodná stena (watter wall)

Imidžová záležitosť, padajúca voda, priamo na Vašej akcii.

Tvorí ju uzavretý, čerpadlami poháňaný kolobeh vody, kde voda cirkuluje medzi napusteným bazénom a sústavou trysiek.Voda vytvorí závoj, na ktorý je možné vykresľovať laserom animácie, logá partnerov, mená DJov, názov akcie,.. Taktiež je na ňu možné premietať videoprojetorom, pripadne zachytávať gobosové obrazce sveteľných efektov.

Veľká výhoda oproti projekčnému situ je, že prechod laserových lúčov cez vodu vytvára akýsi plastický, kvázi trojrozmerný obraz a na rozdiel od sita je ju možné podľa potreby zapínať a vypínať, čiže nepôsobí rušivo.

Vodnú stenu je možné stavať ako v exteriéry, tak i v interniéry.

 

Padajúca vodná stena

 

Používaná prevažne v interiéroch umiestnená pred pódiom, alebo vstavaná priamo do pódia. Možnosti využitia sa medze nekladú a teda može tvoriť aj ako dekoráciu v miestnosti mimo podia, okolo napr. ktorej je možné porozkladať cattering, produkty firiem,... alebo ju je možné zakomponovať do veľkého supportu v exteriéry. Jej šírku je možné voliť po 4-roch metroch ( t.j. 4m, 8m, 12m) podľa uváženia a priania zákazníka.

 

Vejárová vodná stena


Vhodná najmä do exteriérov, v blízkosti rieky, potoka. Vytvorí vejárový poloblúk, ktorý ma podobné vlastnosti ako padajúca voda, avšak pôsobí omnoho mohutnejším dojmom. Veľkosť vejára je možné podľa potreby upravovať až do výšky 10m.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 391 606)