Večer ľudí dobrej vôle 2010

Historické centrum Levoče sa v nedeľu, 4. júla stalo miestom, kde sa stretli „ľudia dobrej vôle.“ O 20.00 hod. sa na námestí Majstra Pavla pri príležitosti sviatku Cyrila a Metoda (štátny sviatok SR), uskutočnil slávnostný koncert „Večer ľudí dobrej vôle.“ Podujatie ktoré pripravili nadácia Prameň, Mesto Levoča a Dekanát Levoča ,pod záštitou člena Európskej komisie Jána Figeľa, ministra kultúry SR Mareka Maďariča a primátora mesta Levoča Miroslava Vilkovského, vysielala v priamom prenose STV2. Pre spoločnosť KING Light & Sound bolo cťou, že sa poskytnutím technického zázemia mohla podieľať na realizácii takéhoto podujatia.

Benefičný koncert z historického námestia v Levoči, pripravený s nadáciou Prameň. Tohto roku je zameraný na pomoc ľuďom, postihnutým povodňami. Účinkujú napr. Felix Slováček s Patrikom Žigom, skupiny No Name a Navigators, Miro Žbirka, ľudová hudba Kandráčovcov so speváčkou Monikou Kandráčovou, Prešovský symfonický orchester a ďalší...

K  príjemnej a vzácnej - citmi a dôstojnosťou podloženej - atmosfére počas koncertu, skvelým podmienkam pre top-účinkujúcich a vysoko profesionálnemu stvárneniu podujatia, ktoré bolo pripravené ako charitatívny koncert v projekte pre nevidiacich – Charita, ktorú svet nevidí.“, prispela v tomto prípade obzvlášť vysokou mierou spoločnosť KING Light & Sound, ktorá pre organizátorov zabezpečila full technický servis – dodala prestrešenie, pódium, zvuk, svetlo, veľkoplošnú obrazovku.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 392 481)