Tajomná Levoča 2010

Download video (45,5 MB)

 

Spokojnosť organizátorov podujatia Dni Majstra Pavla a Tajomná Levoča 2010 s poskytovanými službami firmy King Light & Sound a s jej neustálym posúvaním latky kvality spracovania akcie smerom nahor, sa už po 5-ty krát po sebe neváhali rozhodnúť pre našu firmu. 

 

Tento rok predstavila firma King Light & Sound pod vedením kreatívneho team-u Martin Gabčo a Palo Polóni naozaj veľkú reálnu 24minútovú multimediálnu show, ktorá v sebe kombinovala dramatický hudobný podklad, špeciálne video a laser animácie, laserovú a svetelnú show (zloženú až z 8smich výkonných laser projektorov), ohňové efekty, dvoj-dobový ohňostroj, vystúpenie akrobatickej skupiny a toto všetko v jednej veľkej dlhej dejovej línii.
Bezprostredné reakcie divákov ako aj samotného primátora mesta Levoča si môžete pozrieť v zázname z Levočskej televízie.

 

Okrem toho počas troch dní vystúpili na našom pódiu okrem iných aj folklórna skupina Lúčnica a Jana Kirschner. Z technické vybavenia bola použitá nová zvukárska konzola Soundcraft GB8, zvukový systém Electrovoice, výkonný 25W farebný laser s veľmi vernou bielou farbou, LED obrazovka 36m2 a cez 30 inteligentných rotačných hlavíc.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 392 850)