PIONEER DDJ-SZ

Špišková technológia a know-how získané z rozvoja profesionálneho DJ vybavenia zaračujú rovnakú úroveň spracovania a používania DDJ-SZ ako u ostatných DJ ziariadení od Pioneer.

"VEĽKÝ JOG" pre presnú manipuláciu DDJ-SZ je vybavený veľkým JOG WHEEL s priemerom 206mm – rovnako ako u “CDJ-2000NXS” pre DJ/club – s vynikajúcou funkčnousťou.Vďaka “ON JOG DISPLAY”, ktorý sa nachádza v strede jog wheelu môžete sledovať pozíciu prehrávania čo vám pomáha aj pri scratchovaní. Vďaka populárnej funkcii “JOG FEELING ADJUST” prevzatej od série CDJ môžete nastaviť „odpor“ jog wheelu a to umožňuje robiť dlhšie alebo kratšie backspiny. DDJ-SZ ponúka taktiež najrýchlejší čas odozvy Jog wheelu .

Mixer používajúci rovnaké rozloženie ovládacích prvkov ako u profesinálnych modelov DDJ-SZ dedí rozloženie ovládacích prvkov profesionálnej série mixov DJM, ktorá sa používa v kluboch po celom svete. Jednoduch a ľahko pochopiteľné rozloženie a zároveň dostatčné miesto medzi jednotlivými ovládacími prvkami. Taktiež každý kanál má samostatný level meter na monitorovanie výstupnej hlasitosti, takže zistiť hlasitosť počas hrania je možné okamžite. 

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 392 856)