Ozvučenie

Naša spoločnosť disponuje profesionálnou zvukovou technikou pre akýkoľvek typ podujatia, od malých až po veľké akcie : konferencie, prezentácie, firemné eventy, svadby, plesy, módne prehliadky, interierové a outdoorové akcie, festivaly, koncerty a mnoho ďalších podujatí. Ozvučenie zabezpečujeme špičkovou zvukovou technikou. Velká škála zvukových systémov s kvalitnými kontrolermi, procesmi a s veľkou radou doplnkov umožňuje výborné ozvučenie od malých sál až po futbalové štadióny či otvorené priestory pre niekoľko tisíc ludí. Na kvalitné ozvučenie používáme hlavne profesionálne RIDER značky Yamaha a Elektro-Voice...

 

 

        

 

Yamaha CL5 patrí medzi najmodernejšie a najpopulárnejšie mixážne pulty. Jedná sa o rad vychádzajúce z najnovších potrieb zvukových majstrov, založenej na inováciách osvedčených a spolahlivých metód.

 

 

Pri veľkých hudobných koncertoch, festivaloch a tanečných akciách používáme line array značky Electro-Voice X-Line série reprosústav. S Electro-Voice X-Line sériou                           koncertujú také slávne hudobné telesá ako sú napr. Rolling Stones, U2, Rod Stewart, AC/DC, Aerosmith, Metallica, ZZ-Top, Bon Jovi a ďaľší.

 

 

Pri stredných podujatiach ako sú napr. banketové sály či väčšie konferenčné miestnosti používame OHM Planet Suite (Lunaray).

 


 

 

Pri malých podujatiach ako je napr. firemný meeting, používame FBT Vertus. FBT Vertus je výhodný tým že za krátky čas máte dokonalý výsledok zvuku.                            CLA systém má pri vysokom výkone nízku hmotnosť, malé rozmery a elegantý dizajn ktorý ho robí prakticky neviditeľným.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 406 703)