Osvetlenie

Naša firma KING Light & Sound disponuje rozsiahlou svetelnou technikou značiek Futurelight, Studio Due, Robe show lighting. Vďaka nim sme schopní nasvecovať rôzne druhy akcí (divadelné predstavenia, módne prehliadky, koncerty, festivaly, tanečné akcie......) podľa prianí zákazníka. Svetlá sa vešajú na hliníkové konštrukcie, alebo sú umiestnené v priestore. Dokážeme vytvárať zaujimavé efekty v danom priestore na pódiu, na strope, na podlahe, na stenách tam kde je možné premietať rôzne obrazce, efekty a logá. Spolu s rôznymi špeciálnymi efektami dokážeme vytvoriť dokonalú atmosféru na vašej akcii.

Svetelná technika je ovládaná spoločne so zvukom z výhodného miesta v zdialeného až 50m od pódia pomocou počitačov a špeciálnych pultov. Nastavenie svetiel sa pred akciou ukladá do špeciálnych pultov a na akcii svetlá svietia prestne podľa daných požiadaviek. Samozrejme sme schopný klientovi ukázať dopredu ako bude vyzerať scéna a celá svetelná show.

Svetelnú techniku je možné použiť ako reklamné svietenie. Sme schopný premietať rôzne logá firiem v akomkoľvek priestore v sále, na podlahe, na strope, na rôzne výrobky. Dokážeme s logom danej firmy pohybovať, rotovať, otáčať a meniť farby na požiadanie klienta.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 406 679)