KING Light & Sound, s.r.o.

Realizovali sme:

Módna show Jany Pištejovej 2017

Módna show Jany Pištejovej 2017

Štvrtý ročník charitatívnej akcie Fashion Charity Night.  Akcia je duchovným dieťaťom obľúbenej slovenskej návrhárky Jany Pištejovej. Pozornosť na fashion show pritiahla nielen móda a miesto konania podujatia, ale najmä program, na ktorom nechýbali celebrity z Českej a Slovenskej republiky.  V beauty súhvezdí programu nechýbala kráľovná modelingu Andrea Verešová, moderátorské eso Mariana Ďurianová, alebo speváčka a skladateľka Lina Mayer.  Celú atmosféru podujatia skrášlil tanečné zoskupenie The Pastels.  O profesionálne technické zabezpečenie : osvetlenie, ozvučenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


VIANOČNÝ KONCERT

VIANOČNÝ KONCERT

Vianočný koncert s hviezdami ako sú Janek Ledecký & jeho band , Ilona Csáková , Inflagranti a Jozef Vojtek. Aj to ste mohli zažiť v Ružomberskej koniarni na vianočnom koncerte. Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala na danný koncert 60m² veľkoplošnej LED obrazovky P6, 54ks inteligentných efektových svetiel, 40ks konvenčné osvetlenie typu Blinder a sunstrip, 120m² podlahy nivtec flexibel, 58m hliníkovej konštrukcie Profi ALUR Systém a jeden z najväčších zvukových systémov na Slovensku od ELECTRO - VOICE  XLC.


DIAMOND FIGHT NIGHT IV

DIAMOND FIGHT NIGHT IV

Diamond fight night - už  štvrtý ročník turnaja v bojových športoch . Po troch úspešných ročníkoch, opäť v krásnom prostredí Liptov Arény sa mohli diváci ako aj fanúšikovia bojových športov tešiť na galavečer plný atraktívnych súbojov, svetelnej a zvukovej show. Na programe bolo 11 zápasov podľa pravidiel K1,thajského boxu, kickboxu a boxu. O kompletné technické zabezpečenie : osvetlenie, laser show, ozvučenie , LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Charitatívny koncert - RTVS 2017

Charitatívny koncert - RTVS 2017

Dňa 27. októbra 2017 sa v Aréne Poprad uskutočnil už 9.ročník charitatívneho koncertu . Aj tento rok sa za účasti tých najlepších slovenských a českých umelcov potešili viac ako 3000 detí z celého Slovenska. Len pre nich tu vystúpili hviezdy ako Stanislav Hložek, Heidi Janků, Lukáš Adamec, Kristína, Bekim,Monika Bagárová, Majk Spirit a naša stálica Ego. O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky ... sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


SVADBA KD LUDROVÁ Erika & Damián

SVADBA KD LUDROVÁ Erika & Damián

Prvá októbrová sobota patrila Erike a Damiánovi. Steny kultúrneho domu v Ludrovej sme premenili na nespoznanie použitím bielej dekoračnej látky, prisvietenej RGB LED technológiou. 


Ružomberok Open 2017

Ružomberok Open 2017

 O zisk najlepšieho umiestnenia v štandardných a latinsko - amerických tancoch bojovalo medzi sebou 160 tanečných párov na medzinárodnej súťaži Ružomberok Open a na Pohári primátora mesta Ružomberok. V 16 tanečných kategóriách sa predstavili tanečné páry zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska a z Ukrajiny. Diváci mohli vidieť súťažiacich tancovať vo vekových kategóriách od deti cez juniorov až po dospelých. O  profesionálne kompletné technické zabezpečenie : osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING LIght & Sound, s.r.o.


Svadba Alex & Milan

Svadba Alex & Milan

Milé nevestičky, aj takto sa môže premenit campingový stan v Liptovskom Trnovci na krásny svadobný stan, ktorý je na nespoznanie. Bolo nám cťou spraviť krásny svadobný deň Alex a Milanovi pri priehrade Liptovskej Mari.
Ďakujeme KING Light & Sound., s.r.o.


Priamy prenos pre RTVS - SNP 2017

Priamy prenos pre RTVS - SNP 2017

Dni 28. a 29. august 2017 sa v Banskej Bystrici nieslo v duchu osláv 73. výročia Slovenského národného povstania. Už 28. augusta ich odštartoval koncert banskobystrickej Štátnej opery. Dňa 29. augusta sa preletom leteckej techniky Ozbrojených síl SR a pietnym aktom za účasti priamych účastníkov protifašistického odboja, najvyšších štátnych predstaviteľov a diplomatických zastúpení v SR začala oficiálna časť osláv SNP. Na popoludňajšom programe vystúpili umelci rôznych hudobných žánrov – folklórneho súboru Detva, džezovej kapely The Ambassadors, Jiřího Vondráka a hostí – Okudžava v míru, ruského folklórneho súbor Rosstaň, Banskobystričanov Rusín Čendeš Orchestra či kapely Nocadeň. O profesionálne technické zabezpečenie pre slovenskú televíziu- Stage , ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku či technické zabezpečenie pre odvysielanie RTVS sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


55.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

55.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

Prinášame vám fotografie z jubilejného 55. ročníka Jánošíkových dní 2017, ktorý sa konal od štvrtka 3. augusta do nedele 6. augusta 2017. Počas štyroch dní sa návštevníkom, ktorých do Terchovej zavítalo približne 65 000 predstavilo viac ako 1 300 účinkujúcich. Vysokú umeleckú úroveň mali nielen galaprogramy v amfiteátri Nad bôrami, ale i menšie programy zrealizované v komornejších prostrediach. Veľký divácky záujem jednoznačne potvrdil opodstatnenosť rokmi vyprofilovanej festivalovej dramaturgie. V tomto roku bolo v rámci Jánošíkových dní v celej svojej kráse a majestátnosti prezentovaných až šesť prvkov zapísaných v Reprezentatívnom zozname nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva UNESCO. Išlo o tri slovenské prvky (Fujara, Terchovská muzika, Gajdy), dva macedónske (tanec Kopačkata, mužská vokálna tradícia z regiónu Dolný Polog – Tetovsko a jeden český, respektíve juhomoravský (mužský tanec Verbuňk).Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala - najväčší support spoločnosti s rozmermi 18 x 14m, 100m² veľkoplošnej LED obrazovky, 100ks inteligentných efektových svetiel, 40KW konvenčného biele svetla pre televíziu NOE , 400m² podlahy nivtec flexibel a zvukový systém od ELECTRO - VOICE / EV X- LINE COMPACT, 24ks XLC 127 DVX, 4ks XLC 215 / a 12ks Xsub EVX180B 1200W .


Miss Spiša 2017

Miss Spiša 2017

Na už 21. ročníku Miss Spiša sa opäť bolo na koho pozerať.Celý galavečer v novoveskom divadle Reduta už tradične moderoval Michal Hudák. Dievčatá si zmerali sily hneď v niekoľkých kategóriách, kde o víťazke rozhodovali prísni porotcovia - známi hokejisti, ktorí nemali ľahké vybrať z krásnych dievčat tú najlepšiu. Samozrejme o technické zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING Light & Sound,s.r.o.


GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 2017

GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 2017

Bojové športy zaznámenavajú veľký boom nielen na Slovensku, ale aj po celom svete. Jedna zo svetových organizácií, zavítala 6. mája na zimný štadión pod Dubňom už po štvrtýkrát na Slovensko. Exkluzivita značky Enfusion je veľká, o čom svedčí priamy mediálny výstup 200 TV po celom svete a 20 kolový turnajový kolotoč po celom svete. Holandsko, Belgicko, Španielsko, Abú Zabí, Portugalsko, Anglicko, Thajsko a v neposlednej rade Žilina- Slovensko to je Enfusion LIVE.

Silná produkcia, exkluzívny hostia a vysoká návštevnosť radí športové podujatie k najnavštevovanejším športovým akciám nielen v Žiline, ale aj na Slovensku. 

Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala pre televíziu 100m² veľkoplošných LED obrazoviek P6, 120ks inteligentných efektových svetiel, 60KW konvenčného biele svetla pre televíziu, 360m² podlahy nivtec flexibel, 300m hliníkovej konštrukcie Profi ALUR Systém a jeden z najväčších zvukových systémov na Slovensku od ELECTRO - VOICE / EV X- LINE COMPACT, 24ks XLC 127 DVX, 4ks XLC 215 /12ks Xsub-basová sústava 2x18"


Módna prehliadka s Emou Drobnou

Módna prehliadka s Emou Drobnou

Predstavenie modelov slovenských a zahraničných návrhárov,, jarné - inšpirujúce kolekcie, tanečné vystúpenie ZUŠ, skvelá EMMA Drobná, ktorá spôsobila zimomriavky svojim spevom či tombola o pekné ceny, ktoré venovali partneri: COOP Jednota, dm drogerie market, Fresa intim móda, NewYorker, Deichmann, Pinky Club, Panta Rhei a ďalší, ktorým ďakujeme a veľká vďaka Vám všetkým, sme radi, že sme oslávili príchod jari s Vami a štýlovo :)Samozrejme o technické a dekoračné zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING Light & Sound,s.r.o.


PLESOVÁ SEZÓNA 2017

PLESOVÁ SEZÓNA 2017

Ples v opere je každoročne veľkolepým začiatkom plesovej sezóny. Inak to nebolo ani tento rok. Plesová sezóna je v slovenskom ale aj v európskom ponímaní obdobie, ktoré sa začína víkendom po Troch kráľoch a trvá spravidla až do "škaredej" Popolcovej stredy. Počas tohto obdobia sa konajú karnevaly, fašiangové zábavy a plesy, ktoré sú aj vyjadrením protikladu k blížiacemu sa obdobiu predveľkonočného pôstu. Aj túto plesovú sezónu je naším potešením spolupracovať s najväčšími plesmi na Strednom , Východnom a Západnom Slovensku. Samozrejme o technické a dekoračné zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


MEGA SHOW 2016

MEGA SHOW 2016

TAK AKO KAŽDÝ AJ TENTO ROK SME PRE VÁS PRIPRAVILI NAJVÄČŠIU PÁRTY NA LIPTOVE. UŽ 13. ROČNÍK ♫ MEGA SHOW ♫ POČAS CELEJ TANEČNEJ NOCI SA STARALI O NÁS SVOJOU HUDBOU EXKLUZÍVNY DJ: DJ RIKO, DJ KRÁĽ, DJ KENEDY, DJ RUDY...VYVRCHOLENÍM VEČERA SA AKO HEADLINER PREDSTAVIL DJ EMTYDE. O PROFESIONÁLNE TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE: OZVUČENIE OSVETLENIE, LASER SHOW, LED OBRAZOVKY SA POSTARALA SPOLOČNOSŤ KING LIGHT & SOUND.s.r.o.


Módna show Jany Pištejovej 2016

Módna show Jany Pištejovej 2016

Do tretice všetko najkrajšie! Hviezdy z veľkého showbiznisu rozžiarili módnu prehliadku pod Tatrami. V poradí tretí charitatívny módny event patril exkluzívnej módnej prehliadke Jany Pištejovej a známym tváram šoubiznisu. Na pripravovanej prehliadke Jany Pištejovej dominoval talent a krása, pričom na podujatí nechýbali známi umelci ako Andrea Verešová, Simona Krainová alebo Taťána Gregor Kuchářová. Celé vstupné z akcie poputuje do troch vybraných rodín z regiónu Tatier a Spiša, ktoré sa dostali do ťažkej situácie. Dražba šiat Jany Pištejovej zase pomôže získať finančné prostriedky, ktoré vďaka nadácií Markíza pomôžu desiatkam ďalších ľudí.  O profesionálne technické zabezpečenie : osvetlenie, ozvučenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


VIANOČNÉ KONCERTY - MICHAL DAVID, DESMOD, KAREL GOTT

VIANOČNÉ KONCERTY - MICHAL DAVID, DESMOD, KAREL GOTT

Spolupracovať opäť s najväčšími československými hudobnými hviezdami je naším potešením. Michala Davida a jeho MD Band vám určite predstavovať netreba. Všetko sú to hudobné stálice, ktoré sa za roky svojho pôsobenia stali kultovými postavami českej hudobnej scény. Ich najslávnejšie piesne poznáme všetci naspamäť. No najväčšou hviezdou vystúpenia a nekonečné ovácie si právoplatne zaslúži maestro hudby - legendárny Karel Gott. O profesionálne technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING LIght & Sound, s.r.o.


DIAMONDS FIGHT NIGHT III.

DIAMONDS FIGHT NIGHT III.

Diamonds Gym Žilina & Navrátil Gym Liptovský Mikuláš vám už po tretí raz priniesli úspešný galavečer v bojových športoch ktorý sa konal už tradične v Liptov Aréne.

Na programe bolo bolo 12 zápasov podľa pravidiel K1, kickboxu, boxu a thajského boxu na ktorých ste mohli vidieť veľa zaujímavých duelov.Pripravená bola aj špičková svetelná a zvuková show so sprievodným programom krásnych ring girls. Ťahákom večera bol Ramon a Mamba. O kompletné technické zabezpečenie : osvetlenie, laser show, ozvučenie , LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


MÓDNY NÁVRHÁR 2016

MÓDNY NÁVRHÁR 2016

V sobotu 10. septembra sa v Ružomberku uskutočnil už piaty ročník československej súťaže Módny návrhár. Prehliadku spríjemnil svojím vystúpením Janko Lehotský. Študenti predviedli kreácie, pri tvorbe ktorých využili moderné technológie. Študentke strednej umeleckej školy Natálii Drevenákovej bola odovzdaná cena rektora Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne Jozefa Habánika. Rektor ocenil aj tvorivosť našich študentov a o prehliadke sa vyjadril slovami: „Som rád, že naša univerzita podporuje kreativitu ľudí, ktorí majú tie najvyššie ambície v móde, ktorí vedia, že textilný priemysel nemá hranice, pretože je umením. Teší ma, že šikovní študenti Oddelenia priemyselného dizajnu Trenčianskej univerzity pod odborným vedením Pavla Lizáka, vnímajú módu ako umenie a prajem im do budúcnosti ešte veľa úspechov.“ O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky ... sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.

 


Charitatívny koncert - RTVS

Charitatívny koncert - RTVS

Charitatívny koncert naplnil Arénu Poprad. Aj v tomto roku projekt podporili mnohé známe osobnosti - speváci, moderátori, športovci. Koncert otvorila skupina Desmod a postupne vystúpili aj Ilona Csáková, Vladis a Nicole, Celeste Buckingham, Miguel, Gipsy Čáve, tanečná skupina Fearless crew, Spojená škola D. Tatarku v Poprade,Gabika Kijovská a všetko ukončil Ego svojim hitom "Žijeme len raz", ktorý sa stal akousi hymnou. Medzi hosťami nechýbali napr. olympijskí víťazi z Ria de Janeira 2016 Ladislav a Peter Škantárovci, hviezda NHL Peter Bondra, vodnoslalomár Michal Martikán, zlaté paralympioničky z Ria de Janeira 2016 Veronika Vadovičová, Michaela Balcová, motocyklový pretekár Štefan Svitko, futbalisti MFK Ružomberok, basketbalisti Svitu a mnoho ďalších. Počas koncertu boli odovzdané rôzne ceny a dary tým, ktorí to najviac potrebujú. Ráno pred koncertom vytvorilo takmer 2000 školákov živú reťaz z centra mesta až po Arénu Poprad a aj takýmto spôsobom podporili projekt.O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky ... sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Priamy prenos pre RTVS - '' TETOVANIE NA DUŠI ,,

Priamy prenos pre RTVS - '' TETOVANIE NA DUŠI ,,

Centrálne oslavy Slovenského národného povstania začali tradične pietnym aktom kladenia vencov v pietnej sieni Múzea SNP, po ktorých nasledovala oficiálna časť osláv. Príhovory politikov, ako sa už v ostatných rokoch stalo zvykom, využili viacerí z nich aj na aktuálne politické témy. Večerný komponovaný program priniesol nielen tematické videomapingy na budove Pamätníka SNP, ale aj šesť premiérovo predstavených skladieb, ktorými sme tiež prerozprávali príbehy rasovo prenasledovaných. Premiérovo zazneli skladby Jany Orlickej, Martina Haricha či Sisy Sklovskej, ktoré boli predelené krátkymi vstupmi s premietaním doposiaľ nepublikovaných dobových materiálov s protižidovskou propagandou – Ľudových novín, plagátov, karikatúr, fotografií a filmových materiálov z oslobodenia koncentračného tábora Auschwitz – Birkenau. Budova Pamätníka SNP bola navyše ponorená do rôznych obrazových farebných nálad. Tetovanie na duši 70 000 bola séria podujatí, ktoré Múzeum SNP pripravilo pri príležitosti Pamätného Dňa obetí holokaustu a rasového násilia a 75. výročia prijatia Židovského kódexu na Slovensku.O profesionálne technické zabezpečenie pre slovenskú televíziu- Stage , ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku či technické zabezpečenie pre odvysielanie RTVS sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


54.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

54.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

54.ročník Jánošíkových dní v Terchovej, ktorý sa konal od štvrtku 4.augusta do nedele 7.augusta 2016 je už za nami. Počas štyroch dní mohli návštevníci terchovej vidieť na piatich festivalových pódiách približne 1200 účinkujúcich zo Slovenska, Slovinska, Českej republiky a Ruska.Úvodný štvrtkový program Jánošíkových dní už tradične odštartoval v krajskom kultúrnomstredisku v Žiline,kde sa uskutočnila vernisáž výstavy z názvom MÔJ VIENOK ZELENÝ DOLE VODOU PADÁ...Podvečer sa v kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej uskutočnil program venovaný jubileám. Piatkový gala program v amfiteátri už tradične patrí Terchovcom. Zaplnené hladisko do varu dostala terchovská muzika. Sobotňajší program začal už o 9:00hod v šapitó, kde vystúpila kysucká muzika ŠTEFANA STOPKU, FS STRANÍK, HELIGÓNKY Z KYSÚC, MUŽSKÝ SPEVÁCKY SPOLOK JAROVCE, BYSTRICKÁ KASŇA A VLASTA MUDRÍKOVÁ.Terchovskú pesničku V PONDELOK DOMA NEBUDEM zahralo 227 heligonkárov, čím prekonali slovenský rekord najviac spoločne hrajúcich heligonkárov. Večerný galaprogram na amfiteátri s názvom ,, HEJ LEBO TANCUJ,LEBO PÍSKAJ... '' sa nieslo v skutku skvelej atmosfére vďaka skupinám z RUSKA, heligonkárovej paráde Róberta Gotera zo Slovinska. Na záver nesmie chýbať monumentálny Terchovský symfonický orchester. Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala - najväčší support spoločnosti s rozmermi 16x14m,80m² veľkoplošnej LED obrazovky, 80ks inteligentných efektových svetiel, 40KW konvenčného biele svetla pre televíziu NOE , 400m² podlahy nivtec flexibel a jeden z najväčších zvukových systémov na Slovensku od ELECTRO - VOICE / EV X- LINE COMPACT, 24ks XLC 127 DVX, 4ks XLC 215 / a 12ks Xsub EVX180B 1200W.


Benefičný koncert pre RTVS 2016

Benefičný koncert pre RTVS 2016

Priamy prenos Benefičného koncertu bol vysielaný 90min Live v rozhlase a televízií Slovenska.Nadácia cez svoje projekty pomáha hendikepovaným spoluobčanom, sociálne slabším rodinám, deťom a mládeži.Podujatie sa uskutočnilo pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa. Priamy prenos bol vysielaný RTVS. V programe sa predstavili umelci  Kandráčovci, Tereza Mandzáková, Eva Hornyáková, Ewa Farná, Otokar Klein,Martin Chodúr, Veronika Rabadová - Šoltýsová, Michal Žáček, Tereza Mandzáková, spevácky zbor PUĽS, Trombitáši Štefánikovci. Priamy prenos RTVS moderovali Jarmila Jalčáková Hargašová a Ľubomír Bajaník .
O profesionálne technické zabezpečenie pre slovenskú televíziu- ground support, ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku, technické zabezpečenie pre odvysielanie RTVS sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Svadba Škutovky Andrejka & Roman

Svadba Škutovky Andrejka & Roman

Milé nevestičky, aj takto sa môžu premenit steny na Škutovkách na krásnu svadobnú sálu, ktorá je na nespoznanie. Bolo nám cťou spraviť krásny svadobný deň Andrejke a Romanovi.
Ďakujeme KING Light & Sound., s.r.o.


Oslavy mesta Ružomberok

Oslavy mesta Ružomberok

Takmer 200 stánkov s rozličnými druhmi tovaru, remeselníkmi, občerstvením, ale aj veľmi pestrý a kvalitný program. A skutočne mimoriadne vysoká – rekordná – návštevnosť. Také boli oslavy mesta Ružomberok na Hlinkovom námestí. Peter Nagy, Kollárovci, Barbora Švidraňová, Horkýže Slíže, orchester Berkyho Mrenicu, ale aj talentovaná ružomberská mládež či RK Jazz Band patrili medzi hlavné ťaháky jarmoku.  Účasť verejnosti prekonala všetky rekordy z predchádzajúcich ročníkov. 

O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 2016

GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 2016

ENFUSION LIVE už tretí krát na Slovensku !! Už po tretí krát zavítala Holandská promotion ENFUSION LIVE na Slovensko do Žiliny. Seriál 12 turnajov ročne po svete si našiel stabilné miesto v kalendári bojových športov a 23. apríla sa fanúšikovia mohli tešiť na ďalšie pokračovanie. Holandsko, Thajsko, Anglicko, Portugalsko, Belgicko, Tenerife a v neposladnej rade Žilina to je ENFUSION LIVE. Turnaj bol rozdelený do troch častí ktoré vysielalo viac ako 40 televízií sveta. Hlavnou kostrou galavečera bola 4 členná pyramída ENFUSION LIVE vo váhe nad 95kg.Celým podujatím vás sprevádzal známy moderátor EUROSPORTU a znalec bojových umení ONDŘEJ NOVOTNÝ. Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala pre televíziu 100m² veľkoplošných LED obrazoviek P6, 120ks inteligentných efektových svetiel, 60KW konvenčného biele svetla pre televíziu, 360m² podlahy nivtec flexibel, 300m hliníkovej konštrukcie Profi ALUR Systém a jeden z najväčších zvukových systémov na Slovensku od ELECTRO - VOICE / EV X- LINE COMPACT, 24ks XLC 127 DVX, 4ks XLC 215 /12ks Xsub-basová sústava 2x18"


SVADBA KD ŠTIAVNIČKA

SVADBA KD ŠTIAVNIČKA

Milé nevestičky, aj takto sa môžu premeniť steny kultúrneho domu na krásnu svadobnú sálu, ktorá je na nespoznanie. Bolo nám cťou spraviť krásny svadobný deň Lenke a Jožkovi.

Ďakujeme KING Light & Sound., s.r.o.


1.kolo Slovenského pohára a o Pohár primátora mesta Ružomberok

1.kolo Slovenského pohára a o Pohár primátora mesta Ružomberok

Centrom súťažného tanca na Slovensku sa stal Ružomberok. O zisk najlepšieho umiestnenia v štandardných a latinsko- amerických tancoch medzi sebou bojovalo približne 300 tanečných párov. V 16 tanečných kategóriách sa predstavili tanečné páry zo Slovenska, Poľska, Českej republiky, Maďarska , Ukrajiny a Rumunska.

Atraktivitou tohtoročného podujatia vnesla živá hudba. Známe melódie zazneli v podaní RK jazz band, ktorá tanečné páry hudobne doprevádzala počas galaprogramu. O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


WORLD CUP JASNÁ - HAPPY END

WORLD CUP JASNÁ - HAPPY END

V lyžiarskom stredisku Jasná Nizske Tatry sa konali preteky svetového pohára v alpských disciplínach v obrovskom slalome a slalome žien. Jasná dýchala nielen pretekmi WORLD CUP ale aj bohatým nočným životom.Svetový pohár sa otváral vo veľkom štýle, v klube HAPPY END ste počas striebornej noci mohli počuť známe mená ako RYTMUS, DARA ROLINS, DJ EKG, MIKE SAXI. Zlatou nocou nás sprevádzali DJ EKG, MILAN LIESKOVSKÝ, MIKE SAXI, BONGOMAN ELIZZ a GOGO DANCER. O profesionálne technické zabezpečenie v klube HAPPY END sa postarala spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o.. Na tento významný event bolo použité 30m2 veľkoplošnej LED obrazovky, 48ks inteligentných svetiel , kamerové systémy a 10ks výkonných laserov na veľkolepú LASER SHOW.


PLESOVÁ SEZÓNA 2016

PLESOVÁ SEZÓNA 2016

Ples v opere je každoročne veľkolepým začiatkom plesovej sezóny. Inak to nebolo ani tento rok. Plesová sezóna je v slovenskom ale aj v európskom ponímaní obdobie, ktoré sa začína víkendom po Troch kráľoch a trvá spravidla až do "škaredej" Popolcovej stredy. Počas tohto obdobia sa konajú karnevaly, fašiangové zábavy a plesy, ktoré sú aj vyjadrením protikladu k blížiacemu sa obdobiu predveľkonočného pôstu. Aj túto plesovú sezónu je naším potešením spolupracovať s najväčšími plesmi na Strednom , Východnom a Západnom Slovensku. Samozrejme o technické a dekoračné zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


MEGA SHOW 2015

MEGA SHOW 2015

25.12 tradičný dátum na najväčšiu párty na Liptove!
Aj taký bol 12. ročník MEGA SHOW v KD Ľubela. Počas celej tanečnej noci sa starali o nás svojou hudbou exkluzívny DJ : DJ RIKO, DJ KRÁĽ, DJ KENEDY, DJ RUDY....   Vyvrcholením večera bola okúzlujúca SAXANA & DJ SHYPO....
O profesionálne technické zabezpečenie: ozvučenie, osvetlenie, laser show, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound,s.r.o.


MÓDNA SHOW PRE NADÁCIU MARKÍZA 2015

MÓDNA SHOW PRE NADÁCIU MARKÍZA 2015

Česká top modelka Simona Krainová bola hlavným hosťom Fashion Charity Night . Spolu s ňou prišla pod Tatry celá slovenská modelkovská špička a to najlepšie z tvorby módnej návrhárky Jany Pištejovej.
Úžasný večer plný farieb, živých kvetov, krásnych šiat a vystúpení Moniky Bagárovej, Sisi Lelkes Sklovskej, Lúčnice, sólistky Barbory Palovičovej, či tanečníkov z The Pastels moderovala Diana Hágerová s Jánom Tribulom, ktorý bol zároveň tvorcom celého charitatívneho programu.
Po móle sa prešla aj najstaršia slovenská modelka 86 ročná Ružena Zachvejová zo Ždiaru, .Výťažok z dražby šiat, ktoré predviedla ikonická Simona Krainová zas putoval na konto Nadácie Televízie Markíza. Poukaz na obrovské akvárium si z tejto akcie odnieslo aj detské oddelenie Nemocnice Poprad, a.s. Hostia nešetrili ani potom, osobne sa zaujímali o osudy rodín Zelinkovcov zo Šuňavy, Wágnerovcov zo Spišského Hrhova, ale aj Hrušovských zo Smižian. Malému Alexovi sa hostia vyzbierali na mesačný pobyt v špecializovanom rehabilitačnom centre v Piešťanoch. Tadeášovi, ktorý nádherne kreslí už ľudia spod Tatier chystajú vlastnú výstavu jeho výkresov a Zelinkovci si zrejme prídu na nové auto a konečene si rodičia s dvomi dvojičkami užijú prvý spoločný výlet. Photo by Martin Krystynek.O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


DIAMOND FIGHT NIGHT 2015

DIAMOND FIGHT NIGHT 2015

Druhý ročník turnaja v bojových športoch DIAMOND FIGHT NIGHT 2015 sa uskutočnil v multifunkčenej športovej hale vedľa Aquaparku Tatralandia – v Liptov aréne. Na programe bolo 14 zápasov podľa pravidiel K1, kickboxing, box, MMA, thajský box a ženský zápas. Súperi bojovali zo Slovenska, Poľska, Nemecka, Srbska…
Počas večera ste mohli vstúpiť do sveta dobrodružstva a zábavy, zažit nezabudnuteľnú noc silných bojovníkov, krásnych žien a neopakovateľnej svetelnej show.

O kompletné technické zabezpečenie : osvetlenie, laser show, ozvučenie , LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Párty v štýle Hollywood

Párty v štýle Hollywood

Sezóna v najväčšom slovenskom lyžiarskom stredisku začala 5. decembra 2015 party v štýle filmových hviezd a odovzdávania Oscarov. Všetci návštevníci Jasnej si mohli pripadať ako v Hollywoode! Winter Music Opening 2015 je jedinečná možnosť dobre sa zabaviť pri explózii tanečnej hudby počas prvej decembrovej soboty.

Elektrizujúca atmosféra a skvelá hudba vás vtiahne do víru tohto úžasného otváracieho eventu v Music Clubu HAPPY END. O skvelú hudbu a nezabudnuteľný zážitok sa počas noci postarali DARA ROLINS, MIROR PEOPLE SHOW, DJka TANIA AMAZON (London) , DJka LIV KNIGHT ( London) , DJ EKG, RDS COMPANY, FASHION AVENUE.O profesionálne technické zabezpečenie : osvetlenie, laser show, ozvučenie , LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


MÓDNY NÁVRHÁR 2015

MÓDNY NÁVRHÁR 2015

Vo veľkej dvorane KDAH v Ružomberku sa 18. septembra 2015 o 19.00 hod. sa uskutočnil už štvrtý ročník úspešnej, česko-slovenskej súťaže Módny návrhár.Možnosť zviditeľniť svoj talent priamo na módnom móle mohli opäť českí aj slovenskí stredoškolskí, či vysokoškolskí študenti a absolventi odevného dizajnu a mladí dizajnéri do 30 rokov.Tento rok bol jedným z profesionálnych lákadiel Lukáš Kimlička. Na módnej show predstavila svoju kolekciu Granitti.O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky ... sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Radvanský Jarmok

Radvanský Jarmok

Tradície minulosti opantali centrum mesta a už po 358. raz lákali stánky remeselníkov a sprievodný kultúrny program na nákupy i stretnutia s priateľmi. Počas sobotňajšieho dňa tohtoročného Radvanského jarmoku sa na jeho návštevníkov dokonca začalo výraznejšie usmievať i slnko.Program bol naozaj pestrý na námestí prebiehal tradičný festival detských folklórnych súborov Na baňu klopajú.Neskôr ale vystúpili so svojím predstavením aj šermiari spoločnosti veselých šermiarov Cassanova a večer zakončil netradičný folklórny súbor Čarovné ostrohy a pred jedenástou večer napokon svojim koncertom zabavila speváčka Kristína.O profesionálne technické zabezpečenie ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Fashion Show 2015

Fashion Show 2015

Módna prehliadka jeseň- zima 2015. Tak, ako jeseň hýri farbami, tak aj naša módna prehliadka bola plná skutočne krásnych farebných jesenných outfitov. Okrem trojhodinového módneho maratónu sme pre návštevníkov pripravili zaujímavý sprievodný program. Vystúpenie tanečnej skupiny Shine dance group, výtvarno - umelecké workshopy, pre najmenších zábavu s maskotom Mimoňom a žrebovanie veľkej letnej súťaže nákupného centra STOP.SHOP. LM. Moderovala Karin Majtánová a Michaela Šipeková. O profesionálne technické zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Svadba Villa Betula

Svadba Villa Betula

Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. zabezpečovala krásnu letnú svadbu na Liptove v rezorte Villa Betula. Na túto svadbu bolo použité rôzne druhy mobiliáru ( kompletná dekoračná látka v stane nasvietená farbami dekorácie, koberec , tanečný parket , okrúhle stoly, VIP stoličky so spandexovými návlekmi , modré LED svetielka v podaní hviezdneho neba. Kedže sa jednalo o letnú svadbu, mladomanželom sme pripravili letnú terasu v podaní párty stanu s odychovou ( chillout zone) spojenú s mólom k svadobnému obradu.


Konferencia pre stranu SIEŤ

Konferencia pre stranu SIEŤ

Pod názvom Dobrý štát slúži ľuďom sa konal v Prešove snem strany Sieť. Predseda Siete Radoslav Procházka pomenoval, ako by takýto dobrý štát mal vyzerať a zásadné kritériá predstavil ako Desatoro dobrého štátu.O profesionálne technické zabezpečenie ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku , mobiliár konferenčnú techniku a kamerové systémy sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Priamy prenos pre RTVS - ''Pamäť v kameni ,,

Priamy prenos pre RTVS - ''Pamäť v kameni ,,

Na úvod osláv 60. výročia Múzea SNP  slávnostne odznela hymna Slovenskej republiky, avšak netradične, po prvýkrát, ju spieval len 7-ročný chlapec Adrián Kožiak z obce Baláže. Medzi oficiálnymi hosťami boli aj najvyšší ústavní činitelia Slovenska , predseda Poslaneckej snemovne Parlamentu Rumunska Valeriu Zgonea, zástupcovia samospráv i 37 veľvyslanectiev na Slovensku. S príhovormi vystúpili prezident SR Andrej Kiska, predseda NR SR Peter Pellegrini a predseda rumunského parlamentu, predseda vlády SR Robert Fico a predseda SZPB Pavol Sečkár.Počas celého dňa mohli návštevníci v areáli Pamätníka SNP vidieť pestrý kultúrny program, ukážky Ozbrojených síl Slovenskej republiky.Oslavy  vyvrcholili komponovaným programom „Pamäť v kameni“, ktorý ste mohli naživo vidieť aj v STV2. Program bol venovaný 60. výročiu založenia Múzea SNP a premiérovo v ňom zazneli skladby Martina Haricha, Tomáša Bezdedu či Sisy Sklovskej.O profesionálne technické zabezpečenie pre slovenskú televíziu- Stage , ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku či technické zabezpečenie pre odvysielanie RTVS sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


53.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

53.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

53. ročník Jánošíkových dní v Terchovej, ktorý sa konal od štvrtku 30. júla do nedele 2. augusta 2015 je už za nami. Počas štyroch dní mohli návštevníci Terchovej, vidieť na piatich festivalových pódiach približne 1 200 účinkujúcich zo Slovenska, Turecka, Poľska a Česka. Organizátori pripravili tradične bohatý a pestrý program. Popri dominantnom folklóre nechýbali ani koncerty world music, výstavy (Mucha, Muchy, Muchovci – vernisáž v Makovického dome v Žiline je otváracím programom festivalu; Jánošík v ľudovom výtvarnom umení; jubilujúci domáci výtvarníci Peter Švec a Štefan Tlacháč), prezentácie ľudových remesiel, premietanie filmov, ohňostroj a iné sprievodné akcie.V sobotňajšom medzinárodnom galaprograme v amfiteátri Nad bôrami vystúpili súbory zo Slovenska, Turecka, Poľska a Českej republiky. Záverečné slovo samozrejme, opätovne patriť monumentálnemu Terchovskému symfonickému orchestru.Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala - najväčší support spoločnosti s rozmermi 16x14m veľkoplošnú LED obrazovku, 70ks inteligentných efektových svetiel, 40KW konvenčného biele svetla pre televíziu NOE , 400m² podlahy nivtec flexibel  a jeden z najväčších zvukových systémov na Slovensku od ELECTRO - VOICE / EV X- LINE COMPACT, 24ks XLC 127 DVX, 4ks XLC 215 /


Benefičný koncert pre RTVS 2015

Benefičný koncert pre RTVS 2015

Priamy prenos Benefičného koncertu bol vysielaný 90min Live v rozhlase a televízií Slovenska.Nadácia cez svoje projekty pomáha hendikepovaným spoluobčanom, sociálne slabším rodinám, deťom a mládeži.Podujatie sa uskutočnilo pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa. Priamy prenos bol vysielaný prostredníctvom kanálov STV 2 a SRO. V programe sa predstavili slovenskí a českí umelci Kandráčovci, Tereza Mandzáková, Martin Harich, Eva Hornyáková, Otokar Klein, Elis, Markéta Konvičková, Komajota, Komorný orchester Jula Selčana, Spevácky zbor sv. Romana Sladkopevca. Program moderovala Iveta Vaculová.
O profesionálne technické zabezpečenie pre slovenskú televíziu- ground support, ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku, technické zabezpečenie pre odvysielanie RTVS sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Zasadnutie vlády v Ružomberku

Zasadnutie vlády v Ružomberku

Vláda absolvovala už 15.výjazd do slovenských regiónov. V stredu 24.júna 2015 sa zaoberala sociálno - ekonomickou situáciou okresov Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Ministri zasadli v priestoroch Kultúrneho domu Andreja Hlinku v Ružomberku. Ich hostiteľom bol primátor mesta Igor Čombor.Pre spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. bolo cťou podporiť a podieľať sa na technickom zabezpečení a realizácii tochto podujatia. Zároveň ďakujeme organizátorom a Mestu Ružomberok za prejavenú dôveru našej spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o.


KRÁĽOVSKÝ VÍKEND NA LIPTOVE

KRÁĽOVSKÝ VÍKEND NA LIPTOVE

V dňoch  15.5.- 17.5.2015 v spolupráci KING Light & Sound, s.r.o. a Tatry Mountain resorts sme pre Vás zorganizovali kráľovský víkend na Liptove. Tri dni plné skvelej zábavy aj taký bol víkend v Liptov Aréne. V piatok sa tancovalo na hity 80'a 90'rokov so skupinami Maduar, Salco, Boney M & ABBA revival a VIDEO DJ ktorý sa postaral o nejlepšiu video show. V sobotu nás zabavila Šláger paráda s live prenosom v TV Šláger s Martinom Jakubcom, Dušanom Grúňom, Robom Kazíkom, Jadrankou a Drišľakom. V nedeľu na všetky (ne)poslušné deti čakal Miro Jaroš so svojími pesničkami, kúzelník Šesták a Majter N. V mene celej spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o. sa chceme poďakovať všetkým ktorý sa kolektívne podieľali na tomto úžasnom projekte- Tatry Mountain Resorts, Tatralandia, Liptov Aréna.

Ďalej by sme sa chceli poďakovať všetkým umelcom, ktorý sa spoločne podielali na vytvorení nezabudnuteľnej show......

Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala Kráľovský víkend. Použitá technológia: Stage o šírke 26m² ,80m² veľkoplošných LED obrazoviek, 90ks inteligentných efektových svetiel, 16KW konvenčného bieleho svetla pre televíziu.


GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 2015

GALA NIGHT THAIBOXING & ENFUSION LIVE 2015

 Tak ako každoročne už 11 rokov, aj tento rok sa fanúšikovia bojových športov mohli tešiť na GALA NIGHT THAIBOXING 2015. Po minuloročnej úspešnej premiére a    návštevnosti 3500 divákov bol aj tento ročník pod záštitou holandskej promo organizácie ENFUSION LIVE.

 Turnaj bude rozdelený do dvoch častí ktoré bude prenášať viac ako 35 televízií sveta. Hlavnou kostrou galavečera bola štorčlenná pyramída ENFUSION TROPHY  do 70kg. Celým podujatím vás sprevádzal známy moderátor EUROSPORTU a znalec bojových umení ONDŘEJ NOVOTNÝ. Spoločnosť KING Light & Sound,  s.r.o.  kompletne technicky zabezpečovala pre televíziu  80m² veľkoplošných LED obrazoviek, 90ks inteligentných efektových svetiel, 40KW konvenčného biele  svetla pre  televíziu, 360m² podlahy nivtec flexibel, 200m hliníkovej konštrukcie Profi ALUR Systém a jeden z najväčších zvukových systémov na Slovensku  od ELECTRO -  VOICE  / EV X- LINE COMPACT, 24ks XLC 127 DVX, 4ks XLC 215 /


Majstrovstvá SR v latinsko- amerických tancoch

Majstrovstvá SR v latinsko- amerických tancoch

Športová hala Koniareň v Ružomberku aj tento rok, v sobotu 18.apríla 2015, hostila priaznivcov tanečného športu na Majstrovstvách SR v latino - amerických tancoch seniorov, 2.kole Slovenského pohára v tanečnom športe a aj na Pohári primátora mesta Ružomberok. O titul majstra Slovenskej republiky v latinsko - amerických tancoch súperili medzi sebou najlepšie tanečné páry zo Slovenska, Maďarska, Českej republiky a Poľska. Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. pri tejto udalosti zabezpečovala osvetlenie, ozvučenie, a velkoplošnú LED obrazovku.


NOC BOJOV 5

NOC BOJOV 5

Po štyroch vydarených ročníkoch jedinečného podujatia pripravili pre vás NOC BOJOV 5.

V ringu sa predstavila slovenská i zahraničná špička, ktorá predviedla zápasy podľa pravidiel MMA,K1 či BOXU. Úvod podujatia patril amatérskym zápasom, v kotrých sa predstavili hlavne domáci borci. V desiatich profi súbojoch diváci mohli vidieť zvučné mená ako Pavol Gajan (K1), Miroslav Kubáň(MMA), Pavol Svoboda (MMA) či Patryk Rogóž a Róbert Pukáč. Najväčším ťahákom piateho pokračovania NOCI BOJOV bola účasť litovského profi kulturistu ROBERTA BURNEIKU ! 

Účastník Mr. Olympia patrí predovšetkým medzi hviezdy svetovej kuluristiky, no okrem toho fightuje v tých najprestížnejších európskych MMA ligách. Celým podujatím vás sprevádzal známy moderátor EUROSPORTU a znalec bojových umení ONDŘEJ NOVOTNÝ.

O profesionálne technické zabezpečenie : ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku a VIP sedenie sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


VEĽKONOČNÁ MEGA SHOW

VEĽKONOČNÁ MEGA SHOW

Po úspešnej vianočnej MEGA SHOW sme pre Vás pripravili ďalšiu porciu zábavy.
VEĽKONOČNÚ SPECIAL MEGA SHOW......
O explóziu tanečnej hudby počas celej noci sa starali DJ RIKO, DJ SHYPO, DJ KRÁĽ, DJ GRINING, DJ KENEDY.
Hlavným hosťom večera sa predstavil DJ JANI / (L&J Deejays / Hungary/)
O túto nespútanú show sa organizačne postaral Ján Urban a spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. ktorá zabezpečila technické zabezpečenie, ozvučenie, osvetlenie a LED obrazovky.


HOT FLIRT NIGHT - CALIFORNIA DREAMS

HOT FLIRT NIGHT - CALIFORNIA DREAMS

 

Nezabudnuteľne horúci večer v réžii pánskej striptízovej skupiny California Dreams, ktorá prišla s novou show inšpirovanou hollywoodskymi  superhrdinami.  Túto show ste mohli vidieť 27.3.2015 v Liptov Aréne.
Najdivokejšia dámska show plná skvelej choreografie, špeciálnych kostýmov a známych hudobných hitov s vypracovanými mužskými  telami.Toto zaujímavé podujatie bolo po technickej stránke kompletne realizované spoločnosťou KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


Slávnostné poklepanie základného kameňa

Slávnostné poklepanie základného kameňa

Najväčší výrobca obálok v Európe sídliaci v Brezne sa rozširuje. Zvýši tak kapacitu výroby na 2 miliardy obálok ročne a prinesie aj nové pracovné miesta. Základný kameň prišli poklepať aj významné politické osobnosti ako sám pán Róbert Fico a iní. O spríjemnenie akcie sa postarali cimbaľová hudba ZLATÉ HUSLE , FOLKLÓRNY SÚBOR či krásne hostesky v ľudových krojoch.Toto zaujímavé podujatie bolo po technickej stránke kompletne realizované spoločnosťou KING LIGHT & SOUND, s.r.o. " "Príjmené prostredie v podobe veľkého Párty stanu, pódia, červeného koberca rôzne druhy mobiliáru či smaragd tují aj toto patrí tiež do nášho repertoáru"


PLESOVÁ SEZÓNA 2015

PLESOVÁ SEZÓNA 2015

Ples v opere je každoročne veľkolepým začiatkom plesovej sezóny. Inak to nebolo ani tento rok. Plesová sezóna je v slovenskom ale aj v európskom ponímaní obdobie, ktoré sa začína víkendom po Troch kráľoch a trvá spravidla až do "škaredej" Popolcovej stredy. Počas tohto obdobia sa konajú karnevaly, fašiangové zábavy a plesy, ktoré sú aj vyjadrením protikladu k blížiacemu sa obdobiu predveľkonočného pôstu. Aj túto plesovú sezónu je naším potešením spolupracovať s najväčšími plesmi na Strednom a Východnom Slovensku. Samozrejme o technické a dekoračné zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


MEGA SHOW 2014

MEGA SHOW 2014

25.december už tradične patrí jednej z najlepších tanečných párty na Liptove z názvom MEGA SHOW, ktorá sa koná v KD Ľubeľa. O tom, že tento projekt má zmysel a svoje miesto v kalendári svedčí aj to, že sa jednalo už o 11. ročník. Nezbudnuteľná akcia pri explózii tanečnej hudby počas celej noci bola očarujúca. O bohatú MEGA SHOW 2014 počas celej tanečnej noci sa postarali exkluzívny DJ ako : DJ SHYPO, DJ RIKO, DJ TLAMA, DJ KENEDY ,DJ KRÁĽ a DJ PICO. V mene celej firmy sa vám chcem všetkým poďakovat a hlavne mojmu dobrému priateľovi a spoluorganizátorovi Jánovi Urbanovi ktorý sa tiež podiela na organizovaní MEGA SHOW. Samozrejme aj veľká česť patrí môjmu zamestnancovi a profesionálnemu osvetlovačovi Jaroslavovi Garajovi, ktorý spravil na párty veľkú svetelnú show. Tak isto sa chcem poďakovať aj Peter Reefe Kováč za profesionálne fotky. O tom, že to je nezabudnuteľná párty ste sa presvedčili sami, preto plánujeme pre vás urobiť VEĽKONOČNÚ SPECIAL MEGA SHOW, takže máte sa na čo tešiť. O profesionálne technické zabezpečenie : ozvučenie, osvetlenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.
S pozdravom Matúš Král


Karel Gott & Paľo Habera

Karel Gott & Paľo Habera

 Zlatá nedeľa zo zlatými slávikmi

 Karel Gott a Paľo Habera sa tesne pred vianočnými sviatkami predstavili na jednom pódiu. V prievidzskej športovej hlave boli hlavnými hviezdami koncertu. Dvaja  zlatý slávici sa predstavili počas exkluzívneho koncertu tesne pred vianočnými sviatkami, počas zlatej nedele. Okrem Karla Gotta a Haberu sa diváci mohli tešiť aj na  vystúpenie speváckeho zboru Artanno, Martiny Polievkovej, Vojtecha Bartka a Zuzany Šťastnej. O tom že to bol očarujúci koncert presvedčilo aj kompletne  vypredaná hala. O technické zabezpečenie ozvučenie, osvetlenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Módna show pre Nadáciu Markíza 2014

Módna show pre Nadáciu Markíza 2014

 

 Módna show Jany Pištejovej priniesla pod Tatry noblesu, bola oslavou ženskej krásy a stretnutím ľudí s dobrým srdcom. Umelci ako Patrik “Rytmus” Vrbovský, Mária  Čírová, The Pastels v kombinácii s našimi modelkami Andreou Verešovou, Soňou Skoncovou, Ivanou Kičikolevou, Luciou Kačúrovou, Katkou Manovou, Silviou  Prochádzkovou, Karolínou Chomistekovou a ďalšími vytvorili skvelú oslavu 20 rokov tvorby módnej návrharky Jany Pištejovej. Na akcií sa dražili šaty z jej dielne  ktoré boli vydražené za rovných 5 tisíc eur a suma bola venovaná Nadácií TV Markíza. O profesionálne kompletné technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, pódium, LED obrazovky ... sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


DIAMONDS FIGHT NIGHT 2014

DIAMONDS FIGHT NIGHT 2014

Organizátorský trojlístok, v ktorom okrem domáceho Navrátil gym figuroval aj Diamond gym zo Žiliny a Aquapark Tatralandia, pripravil divákom porciu jedenástich duelov podľa pravidiel K1, kickboxu a boxu.

V ringu nechýbali ani zverenci Petra Navrátila. V kategórií do 60 kilogramov (K1, 3 krát 2 minúty) Miroslav Zoller podľahol Tomášovi Pittnerovi z Martina. Nad sily Martina Oršuliaka (K1 do 81 kilogramov, 3 krát 2 minúty) bol Jozef Kolodzej z Kežmarku. Marián Kulizák (K 1 do 82 kilogramov, 3 krát 2 minúty) potešil priaznivcov výhrou nad martinským borcom Petrom Šmidom. Bez skúseného domáceho pretekára Martina Navrátila (K1 do 71 kilogramov, 3 krát 3 minúty) by takéto podujatie bolo nepredstaviteľné. O profesionálne technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Párty v štýle James Bond

Párty v štýle James Bond

Slávnostný najväčší slovenský opening na snehu sa odohral v Jasnej počas mikulášskeho víkendu. Po celú sobotu bolo pre všetkých návštevníkov pripravené množstvo zábavných aj adrenalínových podujatí, súťaží a celý event vyvrcholil večer po dvadsiatej prvej v Happy Ende, kde odohrala fantastická party v štýle James Bonda, kde nechýbali ani dievčatá z Playboya. O skvelú hudbu a nezabudnuteľný zážitok sa postarali DJ's BURIAN / LIESKOVSKÝ / EKG, THE PASTELS tron dance show, RDS COMPANY, T-DJ Ms. LYNNA, FASHION AVENUE či PLAYMATES by PLAYBOY. O profesionálne technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, LED obrazovky sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


ECM Systems

ECM Systems

 

Spoločnosť ECM System patrí do medzinárodnej skupiny spoločností ECM, ktorá je zameraná na dodávku prístrojovej techniky pre kontinuálnu analýzu zloženia plynov, kvapalín, častíc a automatizáciu výrobných procesov s prítomnosťou v mnohých krajinách strednej a východnej Európy a Ázie. Skupina ECM tvorí previazaný celok s vedúcimi výrobcami analytickej a procesnej prístrojovej techniky tak, aby svojim zákazníkom poskytovala najmodernejšie riešenia za prijateľné ceny.

Pri výročí firmy ECM Systems, spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. kompletne zabezpečovala tento event. Naša spoločnosť pre tento event použila rôzne druhy mobiliáru, dekoráciu scény , dekoráciu stolov, osvetlenie , ozvučenie a veľkopošnú LED obrazovku.


Módna show 2014

Módna show 2014

Veľkolepá a dlhoočakávaná módna show módnej návrhárky Jitky Klett odštartovala sviežou kolekciou v šťavnatých farebných odtieňov. Krátke elegantné šaty inšpirované tvarom kvetov, či praktické úzke nohavice v kombinácií so štýlovými športovo - elegantými bundičkami boli dôkazom toho, že zaručene rozžiaria každú ženu. Svojimi krásnymi tónmi rozprúdil módnu show Jožko Hollý, ktorý po celý čas sprevádzal očarujúce modelky. Počas prehliadky vystupovala Kristína kde spievala svoje oblúbené piesne. O túto skvelú a elegantnú atmosféru ako aj o celý technický servis: mólo, hliníkové profi konštrukcie, ozvučenie, osvetlenie a LED systém sa postarala naša spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


70. VÝROČIE SLOVENSKÉHO NÁRODNÉHO POVSTANIA

70. VÝROČIE SLOVENSKÉHO NÁRODNÉHO POVSTANIA

 

 

 Sedemdesiate výročie Slovenského národného povstania

 

 Aj keď si výročie vypuknutia SNP pripomínajú aj v iných mestách na Slovensku a na svete, najväčšie sa konali v Banskej Bystrici. Oslavy 70. výročia SNP  organizujú Úrad vlády SR, Ministerstvo kultúry SR, Ministerstvo obrany SR, Ministerstvo vnútra SR, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych  záležitostí SR.
 Na oslavách sa zúčastnili viacerí hostia, medzi nimi aj prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, minister obrany Ruska Sergej Šojgu, premier  Slovenskej Republiky Róbert Fico, prezident Českej Republiky Miloš Zeman, Poľský prezident Bronislaw Komorowski, bývalý prezident Ivan Gašparovič, predstavitelia diplomatického zboru akreditovaní v SR, domáci a zahraniční účastníci protifašistického odboja a verejnosť. Spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o. bolo veľkou cťou sa podielať na takejto veľkolepej udalosti, kde mohla zabezpečiť kompletné vybavenie celého eventu. Na tomto podujatí bol použitý najväčší support spoločnosti s rozmermi 16x14m, osvetlenie, ozvučenie , veľkoplošná LED obrazovka 8x6m, podlaha pre 850 VIP sedení, 850 VIP stoličieka 50m červeného koberca.


EVENTY LETA 2014- DEKORÁCIA (SVADBY, OSLAVY, FIRMENÉ VEČIERKY)

EVENTY LETA 2014- DEKORÁCIA (SVADBY, OSLAVY, FIRMENÉ VEČIERKY)

Naša spoločnosť sa zas o krok posunula ďalej a zabezpečuje nielen technológiu ale začala sa zaoberať aj dekoráciou stolov, sál, konferenčných miestností s ktorou disponuje .Náš team robí to čo nás baví pre Vás.


52.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

52.ročník Jánošíkových dní v Terchovej

52. ročník Jánošíkových dní v Terchovej, ktorý sa konal od štvrtku 24. júla do nedele 27. júla 2014 je už za nami. Počas štyroch dní mohli návštevníci Terchovej, vidieť na štyroch festivalových pódiach približne 1 100 účinkujúcich zo Slovenska, Lotyšska, Ukrajiny a Česka. Štvrtkový program, ktorý sa niesol v znamení zápisu prvku Terchovskej muziky do UNESCO odštartoval 52. ročník Jánošíkových dní v Terchovej. Jánošíkové dni v Terchovej rozprúdilo publikum, Terchovským galaprogramom „VERUŽE MI ZAHRAJ, TERCHOVSKÁ MUZIKA...“. Postupne sa pre zaplnené publikum predstavili TM Pupov a spevácka skupina, TM Sokolie zo Skalice, ĽH z Lutíš, spod Ľadonhory z Vadičova, bratov Kováčovcov z Novej Bystrice, Terchovec, ĽH Martinky Bobáňovej, Nadšenci terchovskej muziky z dolniakov, Ťažká muzika, Ženy spod Rozsutca, Trio z Chotára, Terchovské ženičky a terchovskí dôchodci, ŽSS Tišina, Podolie, FS Chotár, Terchovec, Oprášené krpce a Arzén. 


Benefičný koncert pre RTVS 2014

Benefičný koncert pre RTVS 2014

 

 Priamy prenos Benefičného koncertu bol vysielaný 90min Live v rozhlase a televízií Slovenska.Nadácia cez svoje projekty pomáha hendikepovaným spoluobčanom,  sociálne  slabším rodinám, deťom a mládeži.Podujatie sa uskutočnilo pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa. Priamy prenos bol vysielaný prostredníctvom    kanálov  STV 2 a SRO. V programe sa predstavili slovenskí a českí umelci Spevácky zbor Lúčnica, Kandráčovci, Tereza Mandzáková, Martin Harich, Katarína  Knechtová, Lucia  Bíla, Otokar  Klein. Program moderovala Jarmila Hargašová - Lajčáková. 

 O profesionálne technické zabezpečenie pre slovenskú televíziu- stage, ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku, VIP sedenie pre hostí, 100m zábran,  technické zabezpečenie pre odvysielanie RTVS sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.

  


EVENTY LETA 2014

EVENTY LETA 2014

 

Po zime tu máme definitívne leto a my Vám dávame do pozornosti letné eventy na ktorých sa podiela celý náš realizačný team. Našim cieľom je, aby vzájomná  spolupráca bola takýmto zážitkom a jej výsledok sa natrvalo zapísal do pamäti zúčastnených hostí. Na fotkách môžte vidieť rôzne druhy eventov počas leta ktoré budú pribúdať.


GALA NIGHT THAIBOXING 2014

GALA NIGHT THAIBOXING 2014

Dňa 26.4.2014 sa konal Gala night Thaiboxing kde vypukla veľká show v Doxx Bet aréne, tentokrát v spolupráci s holandskou organizáciou ENFUSION. Galavečer bol rozdelený na tri časti, pričom tá prostredná, ENFUSION časť, bola vysielaná naživo do mnohých štátov na svete. V ringu sa predstavilo predovšetkým domáce enkláva kvalitných borcov z usporiadateľského Diamond Gymu. Domáci fanúšikovia videli zápasy svojich borcov ako sú Patrik Remiš, Ján Radena, Milan Páleš, Tomáš Šenkýr, Miro Cingel. Tomáša Šenkýra a Mira Cingela videli aj v hlavnej časti večera, kde sa v pyramíde stretli o svetový titul ENFUSION. Z ďalších populárnych borcov v ringu videli Luciu Krajčovič, Vlada Moravčíka, Ondreja Hutníka, Tomáša Hrona a populárneho slovenského profiboxera Tomi KID Kovacsa.Celá táto show bola vynikajúca a diváci boli očarený.Spoločnosť KING Light & Sound,s.r.o. kompletne technicky zabezpečovala pre tento významný event  64m² veľkoplošných LED obrazoviek, 78ks inteligentných svetiel, 40KW bieleho svetla, 360m² podlahy nivtec flexibel a 150m profesionálnej hliníkovej konštrukcie Flick.


EUROFESTIVAL ODYSEA MYSLE SLOVENSKO 2014

EUROFESTIVAL ODYSEA MYSLE SLOVENSKO 2014

Slovenská asociácia OOTM so sídlom v Centre voľného času v Komárne z poverenia grémia európskej asociácie Odysea Of The Mind bola poverená organizovaním Medzinárodného stretnutia kreatívnej mládeže na Slovensku EUROFEST OOTM 2014, ktorého sa zúčastnilo 1000 účastníkov delegácie zo 16 krajín sveta ako USA, NEMECKA, RUSKA, MOLDAVSKA, BIELORUSKA, UKRAJINY, MAĎARSKA, ČESKEJ REPUBLIKY, RUMUNSKA, KAZACHSTANU, ČÍNY, INDIE A  AFRIKY.

Eurofestival sa začínal Slávnostným otváracím ceremoniálom a končil Vyhodnocovacím ceremoniálom festivalu a Rozlúčkou zo Slovenskom. Naša spoločnosť KING Light & Soud, s.r.o. sa postarala o nezabudnuteľné zážitky počas celého festivalu. Spoločnosť komplet technicky zabezpečovala ozvučenie, osvetlenie, veľkoplošnú LED obrazovku, videoprojekciu, kamerové systémy, konštrukcie a pyrotechniku.


SLOVENSKÝ POHÁR SPOLOČENSKÝCH TANCOV V RUŽOMBERKU 2014

SLOVENSKÝ POHÁR SPOLOČENSKÝCH TANCOV V RUŽOMBERKU 2014

Poslednú marcovú sobotu sa uskutočnilo 1. kolo Slovenského pohára a o Pohár primátora mesta Ružomberok v tanečnom športe. Najlepší tanečníci zo Slovenska, Ukrajiny, Maďarska a Českej republiky v štandardných a latinskoamerických tancoch zaplnili Športovú halu Koniareň v Ružomberku, aby zabojovali o najlepšie umiestnenie. Organizátori pripravili súťažným párom 15 kategórií, ktoré sa delia na dve hobby súťaže, deväť bodovacích súťaží a štyri pohárové súťaže. Diváci videli tancovať mnohé vekové kategórie od juniorov až po dospelých. Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. pri tejto udalosti zabezpečovala osvetlenie, ozvučenie, a velkoplošnú LED obrazovku.


Bikini Brazil party 2014

Bikini Brazil party 2014

 

Dňa 15.3.2014 sa uskutočnila najväčšia párty tejto sezóny, Večer odštartovali krásne tanečnice elektrizujúcu show pod názvom BIKINI BRAZIL PÁRTY. V tento večer čakali na Vás krásne tanečnice v nádherných kostýmoch, DJ Burian, BEN CRISTOVAO a polnočné prekvapenie v podaní Jakuba Prachařa a jeho hereckých kolegov z filmu 10 pravidiel jak sbalit holku. O profesionálne technické zabezpečenie : konštrukcie, osvetlenie, velkoplošnú LED obrazovku a kvalitný zvuk sa

postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


EURÓPSKA ÚNIA V RÁMCI OPERAČNÉHO PROGRAMU ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

EURÓPSKA ÚNIA V RÁMCI OPERAČNÉHO PROGRAMU ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Tento projekt je spolufinancovaný z Kohézneho fondu Európskej únie v rámci Operačného programu Životné prostredie.Hľavným cieľom projektu je vybudovanie 40 116m stokovej kanalizácie a 1698 ks odbočení pre kanalizačné prípojky v obciach Liptovské Sliače, Liptovská Teplá, Ivachnová, Likavka, Ružomberok a pripojenie 5730 obyvateľov. Rozšírenie a rekonštrukcia jestvujúcej ČOV  Liptovská Teplá. Spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o. zabezpečila pre tento event kompletné služby : zastrešovací stan, ozvučenie a dekoráciu stanu.


UKONČENIE PLESOVEJ SEZÓNY 2014

UKONČENIE PLESOVEJ SEZÓNY 2014

Plesová sezóna je v slovenskom ale aj v európskom ponímaní obdobie, ktoré sa začína víkendom po Troch kráľoch a trvá spravidla až do "škaredej" Popolcovej stredy. Počas tohto obdobia sa konajú karnevaly, fašiangové zábavy a plesy, ktoré sú aj vyjadrením protikladu k blížiacemu sa obdobiu 40-týždňového predveľkonočného pôstu. Aj tento rok bolo naším potešením spolupracovať s najväčšími plesmi na Strednom a Východnom Slovensku. Spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o. sa postarala o profesiálne technické a dekoratívne zabezpečenie : osvetlenie, ozvučenie, LED steny, dekoráciu sály a samozrejme aj dekoráciu stolov.


KONCERT KANDRÁČOVCI

KONCERT KANDRÁČOVCI

Dňa 26.2.2014 sa uskutočnil koncert Kandráčovcov v Ružomberku. Kandráčovci si priviedli so sebou ako hosťa talentovanú speváčku Terezku Mandzákovú. So svojimi živými hudobno - speváckymi číslami vytvorili počas koncertu príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru. O profesionálne technické zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


OTVORENIE PLESOVEJ SEZÓNY 2014

OTVORENIE PLESOVEJ SEZÓNY 2014

Plesová sezóna je v slovenskom ale aj v európskom ponímaní obdobie, ktoré sa začína víkendom po Troch kráľoch a trvá spravidla až do "škaredej" Popolcovej stredy. Počas tohto obdobia sa konajú karnevaly, fašiangové zábavy a plesy, ktoré sú aj vyjadrením protikladu k blížiacemu sa obdobiu 40-týždňového predveľkonočného pôstu. Aj túto plesovú sezónu je naším potešením spolupracovať s najväčšími plesmi na Strednom a Východnom Slovensku. Samozrejme o technické zabezpečenie sa postarala spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


59.ROČNÍK VÝCHODNÁ 2013

59.ROČNÍK VÝCHODNÁ 2013

Prvý júlový víkend je v kalendári zapísaný u mnohých ako nemenný termín, kedy sa v horno-liptovskej obci Východná koná najväčší a najstarší folklórny festival s medzinárodnou účasťou na Slovensku. Folklórny festival Východná je vrcholnou prehliadkou výsledkov systematickej a kvalitnej práce stoviek súborov, združení i jednotlivcov v oblasti tradičnej a ľudovej kultúry, teda ľudovej hudby, spevu, tanca, krojov, výšiviek a mnohých hmotných výrobkov ľudového umenia. Najdôležitejšia vo Východnej však bola atmosféra. Výborná, žičlivá, milá a prajná. Všetci boli spokojní – predovšetkým s programom: Tancom medzi črepinami v podaní skvelého SĽUK-u počnúc, a záverečným galaprogramom končiac. Východná v tomto roku skutočne stála za to!

 


TAURIS

TAURIS

Spoločnosť TAURIS na východe závod sa špecializuje na výrobu a distribúciu mäsových výrobkov a výsekového mäsa, najvyššej kvality bol vo vlastných priestoroch slávnostne otvorený. Hostami boli významné politické osobnosti sám pán Robert Fico a iní.. prestrihovall pásku,množstvo novinárov ale i samotní zamestnanci. O sprijemnenie akcie sa postarali folklórny subor či krásne hostesky.Toto zaujímavé podujatie bolo po technickej stranke realizované našou spoločnostou.
"Príjmené prostredie v podobe vélkého Párty stanu, pódia, červeného koberca a smaragd tují aj toto patrí tiež do nášho repertoáru"


WINTER MUSIC OPENING 2013

WINTER MUSIC OPENING 2013

V najväčšom lyžiarskom stredisku v Sobotu 30. novembra bola otvorená najväčšia zimná akcia na snehu na Slovensku - WINTER MUSIC OPENING 2013 - nezabudnuteľná akcia s bohatým celodenným programom pri explózii tanečnej hudby počas celého dňa v stredisku Jasná. Pod Tatrami sa uskutočnila jedna z najlepších a najväčších akcií na Strednom Slovensku v stredisku Jasná. O bohatú "MEGA NIGHT PARTY" sa postarali exkluzívni hostia ako: TINA, MAJK SPIRIT, CELESTE BUCKINGHAM, DJ BON FINIX, GRIMMY DANCE COMPANY SL, DJ EKG. O profesionálne technické zabezpečenie: osvetlenie, ozvučenie, LED obrazovky a veľkú laser show sa postarala spoločnosť KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


Večer ľudí dobrej vôle 2013

Večer ľudí dobrej vôle 2013

Priamy prenos Benefičného koncertu Večer ľudí dobrej vôle, bol vysielaný v rozhlase a televízii Slovenska, pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa. V programe sa predstavili slovenskí a českí umelci Eva Hornyáková, Ewa Farná, Otokar Klein, skupina No Name, Terézia Mandzáková , Martin Šafařík, Kandráčovci, rómska kapela F6 z Čičavy, spevácky zbor sv. Cecílie pri Dóme sv. Alžbety z Košíc. Program moderuje Jarmila Hargašová - Lajčáková.

O celý kvalitný technický servis pre Slovenskú televíziu - stage, ozvučenie, osvetlenie, led system - sa postarala firma KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


Anténa hitrádio

Anténa hitrádio

Dobre naladený 1. jún v Gino Paradise Bešeňová

Nezabudnuteľný deň detí, plný fantastických zážitkov pre malých aj veľkých pripravili Gino Paradise Bešeňová spolu s Anténa Hitrádiom.Bohatý program nabitý zaujímavými hviezdami splnil očakávania.Kristína a Zuzana Smatanová svojimi hitmi roztancovali nielen návštevníkov ale aj pravé morské vlny, ktoré neustále prinášali prúdy skvelej zábavy.Nabitý program sprevádzali moderátori rádia,svoju neopakovateľnú šou predviedla Miška s Dance maniou a vlny vodného raja poriadne rozbúril aj Majster N.Skvelý zvuk z pódia a to množstvo úžasných zážitkov, ktoré si každý odnášal sa podarilo aj vďaka zvukovej a svetelnej technike našej firmy. King Light and Sound disponujúca najmodernejším technickým vybavením sa veľmi rada podielala na zrealizovaní tak šialeného a pre naše deti toho najúžastnejšieho dňa-dňa detí.


MARTIN HARICH

MARTIN HARICH

Martin Harich s kapelou Musitany Hope sa rozhodol, že svoje nové cédéčko pokrstí v netradičnom prostredí a tak si vybral priestory známeho aquaparku. V stredu podvečer sa zrazu objavil medzi bazénmi a spolu s kapelou zahral niekoľko svojich skladieb. Keď odložil gitaru, na palubu obrovskej pirátskej lode si pozval krstných rodičov Celeste Buckingham a známeho Tatranca Mira Kaprzyka. Aj o tento koncert a krst nového CD sa komplet po technickej stránke podiela naša spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.


Folklórny súbor Železiar

Folklórny súbor Železiar

Súbor Železiar pôsobí na slovenskej folklórnej scéne od roku 1964. Zameriava sa na prezentáciu ľudového umenia z regiónov Abov, Zemplín, Šariš, Spiš. Je známy špičkovou interpretáciou ľudových tancov a vynikajúcou ľudovou hudbou v spojení so ženskou speváckou skupinou. Patrí medzi najlepšie, najznámejšie a najuznávanejšie súbory na Slovensku. Železiar vie ohúriť, prekvapiť, vyvolať diskusiu i poetickú náladu, zabaviť i rozplakať. Diváci sú na vystúpenia kolektívu zvedaví, pretože sú zakaždým niečím novým. No podstata ostáva rovnaká - dôsledne ťažiť z toho najčistejšieho ľudového umenia, chrániť, pestovať a šíriť to, čo sa nám zachovalo. Aj o toto velkolepé vystúpenie a celý technický servis - stage, ozvučenie, osvetlenie, led systém - sa postarala firma KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


MARCO MIRELLI

MARCO MIRELLI

Exkluzívna módna prehliadka pánskych spoločenských odevov v rámci Bratislavských módnych dní, ktorá sa konala v 26.2.2013 DoubleTree by Hilton Hotel brilantne odštartovala tohtoročnú módnu sezónu na Slovensku, priniesla modely módnej značky pre pánov Marco Mirelli. Tieto jedinečné diela boli motivované filmovou tvorbou. Dvaja z pol tucta zahraničných dodávateľov materiálov svetovej špičky tvrdia, že bratislavský Image House for Men Marco Mirelli je komplexnosťou svojich služieb jedinečný v celej Európe. Táto rodinná firma vznikla pred jedenástimi rokmi a úspěšná je dodnes. Na tejto exkluzívnej akcii sa podiela naša spoločnosť KING LIGHT & SOUND s.r.o., ktorá má bohaté skúsenosti s technickým zabezpečením takéhoto veľkolepého podujatia. 


V Slovenskom betleheme

V Slovenskom betleheme

Dňa 26.12.2012 sa v Novom Smokovci v Kostole sv. Petra a Pavla konal vianočný benefičný koncert pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa, primátora Vysokých Tatier Jána Mokoša a spišského diecézneho biskupa Mons. Štefana Sečku. Konal sa tu pôsobivý program so špičkovými slovenskými ľudovými umelcami v priamom prenose Slovenskej televízie a Slovenského rozhlasu. Naša spoločnosť KING LIGHT & SOUND s.r.o. z pomedzi všetkých oslovených spoločností mala najväčšie skúsenosti s technickou podporou pri realizácií takéhoto veľkolepého podujatia. 

 

Lýdia Eckhardt & Mladé talenty

Lýdia Eckhardt & Mladé talenty

Dňa 6. 11. 2012 sa v bratislavskom Hoteli Double Tree by Hilton konala módna prehliadka Lýdie Eckhardt, ktorá je uznávaná módna návrhárka a prvá dáma slovenskej módnej scény známa nielen svojimi veľkolepými módnymi show, ktoré patria medzi najvýznamnejšie spoločenské udalosti u nás, ale i tým, že rada podporuje mladé talenty. Sama minulý rok oslávila už dvadsiate výročie svojej tvorby veľkolepou sériou módnych prehliadok po celom Slovensku, a práve preto sa rozhodla tento krát svoje veľké srdce a prehliadkové mólo otvoriť aj pre mladé talenty. V rámci tohto gala večera Lýdia Eckhardt & Mladé Talenty odštartovala unikátnu módnu show, akú ste pod taktovkou tejto uznávanej módnej návrhárky ešte nezažili. O túto skvelú a elegantnú atmosféru ako aj o celý technický servis: stage, hliníkové profi konštrukcie, ozvučenie, osvetlenie a led systém sa postarala naš spoločnosť.


Večer ľudí dobrej vôle 2012

Večer ľudí dobrej vôle 2012

Dňa 4. júla 2012 o 20. hodine sa v mestskom amfiteátri v Trnave konal benefičný koncert Večer ľudí dobrej vôle 2012, ktorý sa uskutočnil pod záštitou podpredsedu NR SR Jána Figeľa, primátora mesta Trnavy Vladimíra Butka, trnavského arcibiskupa Mons a Róberta Bezáka pri príležitosti štátneho sviatku SR sv. Cyrila a Metoda. Koncertný program bol zostavený z vystúpení viacerých známych hudobných osobností ako Ewa Farná, sólisti SND Linda Ballová a Miroslav Dvorský, Peter Nagy, Martin Harich, Kandráčovci, Big Band Gustáva Broma a ďalších. Program bol taktiež vysielaný v priamom prenose Rozhlasu a televízie Slovenska. Hlavným organizátorom podujatia bola Nadácia Prameň. O celý kvalitný technický servis pre Slovenskú televíziu - stage, ozvučenie, osvetlenie, led system - sa postarala firma KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


E U R O P A 2

E U R O P A 2

14.7.2012 - bol tím firmy KING Light & Sound pri realizácii jednodňového tanečného festivalu so zameraním na elektronickú hudbu. Poskytli sme plnú technickú podporu (stavba na klúč), postavili dva stage 11m x 7m a 7m x5m, osadili ich zvukom, svetlami, lasermi, P10mm LED obrazovkou, pódiami, nášľapnými a koridorovými zábranami. Okrem umeleckého výkonu DJ-ov sa o správnu zrozumiteľnosť každému tónu postaral zvukový systém ElectroVoice a o beh svetla v rytme hudby sa na hlavnom stage-i staral operátor svetelný technik Jaroslav Garaj. Ďakujeme organizátorovi za spoluprácu. Stage design: Martin Gabčo

 

GRAND PRIX, WDSF OPEN 2012

GRAND PRIX, WDSF OPEN 2012

V dňoch od 16. - 17. jún 2012 sa v ružomberskej športovej hale Koniareň konala medzinárodná tanečná súťaž Grand Prix Ružomberok 2012 a WDSF Open Medzinárodná tanečná súťaž 2012. V sobotu večer vyvrcholila súťaž v štandardných tancoch, v nedeľu večer to boli latino tance. Vo všetkých vekových kategóriách sa v športovej hale v Koniareni predstavilo bezmála 1.000 tanečníkov z celého Slovenska. Slovenská špička sa predviedla výbornými výkonmi – bolo sa na čo pozerať! K príjemnej a vzácnej atmosfére počas súťaže pre účinkujúcich sa profesionálnemu stvárneniu podujatia, ktoré bolo pripravené, prispela v tomto prípade obzvlášť vysokou mierou spoločnosť KING Light & Sound s.r.o., ktorá pre organizátorov zabezpečila full technický servis – pódium, zvuk, svetlo, stage a vyše 600m profesionálnej hliníkovej konštrukcie s veľkoplošnou obrazovkou.


Koncert IMT Smile

Koncert IMT Smile

Dňa 1.júna 2012 sa na námestí A. Hlinku v Ružomberku uskutočnil koncert skupiny IMT SMILE, ktorý prilákal mnoho divákov aj v deň nepriaznivého počasia. Ivan Taslér so svojou skupinou však desať minút po siedmej začal 70-minútový koncert, počas ktorého sa bavili nielen tisícky ľudí pred pódiom, ale aj študenti na balkóne cirkevného gymnázia. Skupine sa dokonale podarilo roztancovať dav známymi a overenými hitmi v originálnom podaní. Toto podujatie zo strany spoločnosti KING Light & Sound s. r. o. , patrilo tak ako je to už pravidlom a ako sme zvyknutí, medzi najkvalitnejšie a najlepšie pripravené. Na tomto kultúrnom podujatí sa podieľal realizačný tím (M. Kráľ, Ing. J. Droppa, J.Garaj, kompletne zabezpečili veľký stage, zvukovú a svetelnú techniku.

 

Ružomberok zažil opäť jedno z najväčších a najexkluzívnejších podujatí roku 2012. Pre spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o.bolo cťou podporiť a podieľať sa na technickom zabezpečení a realizácii tochto podujatia.Zároveň ďakujeme organizátorom a Mestu Ružomberok za prejavenú dôveru našej spoločnosti

KING Light & Sound, s.r.o.


Fashion Show Lýdia Eckhardt

Fashion Show Lýdia Eckhardt

BRATISLAVA 12. mája - Uznávaná módna návrhárka Lýdia Eckhardt pri príležitosti svojich 50. narodenín usporiadala dve módne šou. Na prehliadkach novej jarnej kolekcie v štýle veľkolepej oslavy života sa 4. mája v Ružomberku vo Veľkej dvorane Kultúrneho domu A. Hlinku a 11. mája v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton stretli priaznivci módnej značky Lýdie Eckhardt i mnohé významné osobnosti, ktoré majú blízko k jej módnej tvorbe, aby spoločne oslávili jej okrúhle životné jubileum. Svoje veľké srdce otvorila Lýdia Eckhardt, spoločne so svojimi priateľmi a priaznivcami v tento výnimočný večer aj pre tých, ktorým život veľa dôvodov na oslavu nedal. Prehliadka mala i charitatívny rozmer. Každý, kto prišiel na módnu show osláviť súkromné jubileum spoločne s Lýdiou Eckhardt, podporil kúpou originálnej kľúčenky v dizajne Lýdie Eckhardt v rámci verejnej zbierky deťom z Detskej onkológie v Košiciach. O celý technický servis - stage, ozvučenie, osvetlenie, led systém - sa postarala firma KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


Koncert Tolerancie

Koncert Tolerancie

Pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov sa v Košiciach v Dome umenia 15. apríla uskutočnil koncert Tolerancie. Bolo vynikajúce, že sa na jednom pódiu ocitli vedľa seba rómski hudobníci, ktorí reprezentujú rôzne žánre – od klasického vnímania rómskej hudby v podaní orchestra divadla Romathan v spolupráci so Súkromným konzervatóriom v Košiciach, cez veľmi profesionálne a zaujímavé úpravy v podaní Bohemiensu pod vedením Barbory Botošovej, cez špičkový latino-jazz, ktorý reprezentovala slovensko-maďarská kapela Gypsy Latino Jazz Band pod vedením Mária Richtera až po našu autorskú hudbu na rómske motívy.“ Spokojnosťou sa netajili ani ostatní účinkujúci či návštevníci. Hlavným hosťom koncertu bol taliansky umelec, hudobník Santino Spinelli a jeho 28 členný orchester Alexian. O celý technický servis pre Slovenskú televíziu - stage, ozvučenie, osvetlenie, led system - sa postarala firma KING LIGHT & SOUND, s.r.o. Je to prvé vystúpenie tohto hudobného telesa, na Slovensku, ktorý už koncertoval po celom svete. Koncert sa konal pod záštitou Maroša Šefčoviča, podpredsedu Európskej komisie a primátora mesta Košice Richarda Rašiho.

 

Filip Jančík

Filip Jančík

Poprad 13.4.2012 - Perfektná live show v podaní rock/pop mladého huslistu Filipa Jančíka v doprovode rock band zloženej zo štyroch špičkových slovenských hudobníkov.Skladby od LMFAO, AC/DC, Adele,LadyGaga, Green Day, Nirvana, Reqiem, Piráti z Karibiku a iné. Špeciálny hosť: DJ.S3RiOUS - producent skladieb ako Deti stratenej generácie či Fenomén na poslednom"Rytmusovom"albume, s ktorým Filip Jančík premiérovo zahral single v dubstepovom štýle. Multižánrový koncert so svetelnou show (lasery, LED panely, ohne, efekty...) ktorú tak isto, ako perfektný zvuk zabezpečila firma   KING LIGHT & SOUND s.r.o. ako líder na slovenskom trhu, so svojim realizačným tímom (M. Kráľ, Ing. J. Droppa - zvukový technik, J.Garaj - svetelený technik, M. Matejčik , P. Littva, S.Turčiak - konštrukcie).

 

ONYX

ONYX

Streda - 28.marca 2012 patrila legendárnej Americkej formácii ONYX, ktorá sa v rámci svojho Európskeho turné odprezentovala v Banskej Bystrici, v priestoroch bývalého Kina Hviezda. Usporiadatelia interiér zrenovovali a skrášlili vďaka dielam miestnych top writerov,za čo si od nás zaslúžia pochvalu. Priestory sa po polnoci zaplnili a po hudobnej selekcii Dávida zo Senca a tanečného vystúpenia členov SDA, ktorým kryl chrbát Bj Piggo, začali aj samotné koncerty. Ako prvý sa predstavil Špeker a Dj Vražda, neskôr Krok Speť, Dj Wailo a Natalie, Po predskokanoch z Kanady už nasledoval samotný Onyx, konrétne jeho členovia Sticky Fingaz & Fredro Starr. Páni predviedli energickú, agresívnu a našlapanú show, ktorá rozkývala a roztancovala všetkých v budove. Fanúšikovia, ktorí sa tohto koncertu zúčastnili si odniesli skvelý zážitok, no a ľudia, ktorí sa nedostavili, môžu len a len ľutovať.

 

Koncert a vianočný večierok s Nicole McCloud

Koncert a vianočný večierok s Nicole McCloud

Dňa 16.-17.12.2011 sa v Prievidzi v priestoroch športovej haly konal vianočný večierok, ktorý hostia oslávili vo veľkom štýle. Počas oboch dní vystúpila aj americká speváčka Nicole McCloud. Hlavný program prebiehal na veľkom pódiu, kde sme opäť vytvorili čarovné prostredie. Profesionálne pódium, letkové steny, projektory, elegantné sedenie a osvetlenie, prekrásnea dekorácia a priestor na slávnostnú recepciu vytvárali neopakovateľný dojem, o ktorý sa postarala renomovaná firma na slovenskom trhu KING LIGHT & SOUND s.r.o.

 

Vianočný večierok.


Večer ľudí dobrej vôle 2011

Večer ľudí dobrej vôle 2011

Dňa 4.7.2011 sa uskutočnil Benefičný koncert Večer ľudí dobrej vôle,ktorý sa po Nitre a Levoči presunul  do Trnavy. Táto jedinečná akcia za celú dobu svojej existencie ukázala, že ľuďom na Slovensku nie je osud iných ľahostajný a že vieme pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú. Túto myšlienku podporili tento rok svojim vystúpením aj umelci Ewa Farná, No Name, Hrdza, spevácky zbor Lúčnice, Zora Jandová a Zdeněk Merta, ale aj Kandráčovci a Lucia Duchoňová. Koncert sa uskutočnil v Mestskom amfiteátri v Trnave a v priamom prenose ho odvysiela STV a SRo. Celým večerom sprevádzala Alena Heribanová, ktorá je tvárou Nadácie Prameň.

 

O celý technický servis - ozvučenie,osvetlenie,velkoplošná obrazovka - sa postarala firma KING LIGHT & SOUND, s.r.o.


Koncert OLYMPIC

Koncert OLYMPIC

Prvý júnový víkend roku 2011 na námestí A. Hlinku v Ružomberku sa uskutočnil veľký koncert legendárnej nestarnúcej českej hudobnej skupiny OLYMPIC, ktorá prilákala a zaujala podľa odhadov vyše päťtisíc divákov. Po zvážení organizátorov mala naša spoločnosť KING LIGHT & SOUND s.r.o. z pomedzi oslovených spoločností najväčšie skúsenosti s technickou podporou pri realizácií takéhoto veľkého koncertu skupiny OLYMPIC. Z technického vybavenia spoločnosť so svojim realizačným tímom (M. Kráľ, Ing. J. Droppa, J.Garaj, M. Matejčik, M. Garaj, M. Mišák, O. Peterec) kompletne zabezpečila veľký stage, zvukovú a svetelnú techniku. - Full technický servis -

 

Tento rok 2011 predstavila spoločnosť po prvý raz na námestí A. Hlinku v Ružomberku, zvukový Line Array systém Electro-Voice X-Line Compact XLC127DVX v kombinácii s basovými sústavami Xsub z veľkého EV Line Array systému. Výkon zabezpečovali zosilňovače EV CP4000S a CP3000S, napájané digitálnymi diaľkovo ovládanými kontrolermi Dx38.

 

Ružomberok zažil jedno z najväčších a najexkluzívnejších podujatí roku 2011. Pre spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. bolo cťou podporiť a podieľať sa na technickom zabezpečení a realizácii tochto podujatia. Zároveň ďakujeme organizátorom a Mestu Ružomberok za prejavenú dôveru našej spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o.


FIGHT CODE

FIGHT CODE

Kickbox z Nitry do celého sveta

Download video (17,1 MB)

 

Prvý februárový víkend roku 2011 patril v Nitre kickboxu – alebo ak chcete thajskému boxu. Uskutočnili sa tu dve podujatia – Ring of Honor promotéra PATRIKA MATEJKU a turnaj Fight Code talianskej spoločnosť Taipan, ktorá túto sériu organizuje ako celosvetový seriál turnajov.Pri výberovom konaní spoločnosti, ktorá sa mala podieľať kompletným technickým zabezpečením i následným prenosom HD takéhoto veľkolepého športového podujatia ako bol Ring of Honor a FIGHT CODE na územi SR bola oslovená naša spoločnosť KING LIGHT & SOUND s.r.o. Po zváženi slovenských a talianských organizatorov  mala naša spoločnost z pomedzi oslovených spoločnosti najväčšie skúsenosti s technickou podporou pri realizácií športových podujatí realizovaných už v minulosti ako napr. NOC bojovníkov NITRA 2010, NOC bojov RABČA 2010  a iné. Spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o., ktorá so svojim realizačným tímom (M. Gonda, P. Polóni, M. Kováčik, J.Garaj, S. Turčiak, M.Húlek, M. Matejčik, M. Garaj, M. Mišák, O. Peterec) kompletne zabezpečila veľký stage, zvukovú a svetelnú techniku a za vysoko profesionálnej spolupráce s p L.HALAMOM, riaditeľom produkčnej spoločnosti BAMAC, poskytli kompletný realizačný štáb – produkciu, zvukárov, kameramanov a tiež technické a technologické služby pre priamy prenos. Ten sme realizovali v HD kvalite, s kvalitným prenosovým vozom Českej televízie. Signál sa prostredníctvom satelitu šíril do 62 krajín sveta – okrem iného do Číny, Arabských emirátov, Indonézie a samozrejme do internetu. Na stránke www.fight-code.com môžete nájsť ukážky z najzaujímavejších súbojov. BAMAC poskytol pre realizáciu okrem iných aj kameramanský tím (R. Benkovits, J. Novacsek, S. Maxian a R. Hlaváč.)

 

Kvalita realizácie – práca profesií ako aj techniky spoločnostou KING Light & Sound, s.r.o. bola vysoko ocenená naším talianskym partnerom –producentom Paolom Boccottim a celým jeho štábom.


Tajomná Levoča 2010

Tajomná Levoča 2010

Download video (45,5 MB)

 

Spokojnosť organizátorov podujatia Dni Majstra Pavla a Tajomná Levoča 2010 s poskytovanými službami firmy King Light & Sound a s jej neustálym posúvaním latky kvality spracovania akcie smerom nahor, sa už po 5-ty krát po sebe neváhali rozhodnúť pre našu firmu. 

 

Tento rok predstavila firma King Light & Sound pod vedením kreatívneho team-u Martin Gabčo a Palo Polóni naozaj veľkú reálnu 24minútovú multimediálnu show, ktorá v sebe kombinovala dramatický hudobný podklad, špeciálne video a laser animácie, laserovú a svetelnú show (zloženú až z 8smich výkonných laser projektorov), ohňové efekty, dvoj-dobový ohňostroj, vystúpenie akrobatickej skupiny a toto všetko v jednej veľkej dlhej dejovej línii.
Bezprostredné reakcie divákov ako aj samotného primátora mesta Levoča si môžete pozrieť v zázname z Levočskej televízie.

 

Okrem toho počas troch dní vystúpili na našom pódiu okrem iných aj folklórna skupina Lúčnica a Jana Kirschner. Z technické vybavenia bola použitá nová zvukárska konzola Soundcraft GB8, zvukový systém Electrovoice, výkonný 25W farebný laser s veľmi vernou bielou farbou, LED obrazovka 36m2 a cez 30 inteligentných rotačných hlavíc.

Večer ľudí dobrej vôle 2010

Večer ľudí dobrej vôle 2010

Historické centrum Levoče sa v nedeľu, 4. júla stalo miestom, kde sa stretli „ľudia dobrej vôle.“ O 20.00 hod. sa na námestí Majstra Pavla pri príležitosti sviatku Cyrila a Metoda (štátny sviatok SR), uskutočnil slávnostný koncert „Večer ľudí dobrej vôle.“ Podujatie ktoré pripravili nadácia Prameň, Mesto Levoča a Dekanát Levoča ,pod záštitou člena Európskej komisie Jána Figeľa, ministra kultúry SR Mareka Maďariča a primátora mesta Levoča Miroslava Vilkovského, vysielala v priamom prenose STV2. Pre spoločnosť KING Light & Sound bolo cťou, že sa poskytnutím technického zázemia mohla podieľať na realizácii takéhoto podujatia.

Benefičný koncert z historického námestia v Levoči, pripravený s nadáciou Prameň. Tohto roku je zameraný na pomoc ľuďom, postihnutým povodňami. Účinkujú napr. Felix Slováček s Patrikom Žigom, skupiny No Name a Navigators, Miro Žbirka, ľudová hudba Kandráčovcov so speváčkou Monikou Kandráčovou, Prešovský symfonický orchester a ďalší...

K  príjemnej a vzácnej - citmi a dôstojnosťou podloženej - atmosfére počas koncertu, skvelým podmienkam pre top-účinkujúcich a vysoko profesionálnemu stvárneniu podujatia, ktoré bolo pripravené ako charitatívny koncert v projekte pre nevidiacich – Charita, ktorú svet nevidí.“, prispela v tomto prípade obzvlášť vysokou mierou spoločnosť KING Light & Sound, ktorá pre organizátorov zabezpečila full technický servis – dodala prestrešenie, pódium, zvuk, svetlo, veľkoplošnú obrazovku.

Kia Fan Fest Bratislava

Kia Fan Fest Bratislava

Po prvý raz sa námestie v bratislavskej novej mestskej štvrti Eurovea zmenilo na obrovský Kia Fan Fest, kde Bratislavčania i návštevníci hlavného mesta spoločne sledovali na veľkoplošnej LED obrazovke futbalové zápasy slovenskej reprezentácie na Majstrovstvách sveta vo futbale.

Naša firma zabezpečila na sledovanie priameho prenosu MS 2010 vo futbale 2x strešný systém  od firmy ALUR Solution.Hlavný stage je kompletne postavený na TS3/SLICK 347x347 výška 12m/ towers a 4GS-62/SLICK 617x617/ heavy duty hliníkového systému na ktorom je zavesená veľkoplošná LED obrazovka 9x5m s  ozvučením  OHM Planet Suite (Lunaray) na koncertoch bude zavesený  Electro-Voice X-Line.Na Kia Fan Fest sa použil Jimmy-jib s dlžkou ramena 12m, profi kamery  DVCAM SONY DSR-450WSPL HAD-EX, 206m2 pódia  značky NIVTEC, 25m nášlapných zábran, 45m smerových zábran.

Chceli by sme podakovať usporiadateľom za prejavenu dôveru našej firme.


 

Mercedes-Benz modely 2010

Mercedes-Benz modely 2010

Naša firma technicky predstavila 20.05.2010 v priestoroch garáží hotela HOLIDAY INN, nové modely a produkty spoločnosti Mercedes-Benz

trieda E Cabrio, SLS AMG, trieda S Limuzína

SLOVENSKÝ POHÁR V RUŽOMBERKU 2010

SLOVENSKÝ POHÁR V RUŽOMBERKU 2010

Jedno z najväčších a najexkluzívnejších spoločenských podujatí roku 2010 v Ružomberku sa uskutočnilo v sobotu, 17. apríla v tamojšej športovej hale „Koniareň.“ Už tretíkrát po sebe sa tu uskutočnil Slovenský pohár a Pohár primátora Mesta Ružomberok v štandardných a latinskoamerických tancoch s medzinárodnou účasťou.
Významný podiel na úspešnom priebehu Slovenského pohára v Ružomberku má nepochybne aj spoločnosť KING Light & Sound, ktorá sa – tak ako sa to už stalo pravidlom aj pri iných eventoch podobného charakteru – postarala o špičkové technické zabezpečenie tohto vrcholného spoločenského podujatia roka v Ružomberku.

Otvorenie staro nového 4**** star hotela TURIEC v Martine

Otvorenie staro nového 4**** star hotela TURIEC v Martine

Naša spoločnosť bola oslovená a mala tú česť podieľať sa na otvorení dalšieho luxusného 4**** star hotela na strednom slovensku.

V Martine priamo v srdci Turca, v bezprostriednej blízkosti pešej zóny, množstva histrorických, kultúrnych a umeleckých pamiatok, prírodných krás, lyžiarskych

stredisk nájdete hotel TURIEC, ktorý už viac ako 40 rokov patrí medzi dominaty mesta MARTIN.

Silvester 2009 v Banskej Bystrici

Silvester 2009 v Banskej Bystrici

Staré známe príslovie hovorí „... za živa v Bystrici, po smrti v nebi.“ A veru posledný deň roku 2009 v Banskej Bystrici tomu aj nasvedčoval. V Bystrici bolo na Silvestra výborne.

 

Kopa dobrej nálady, diskotéka, originálny kultúrny program s patričným vyvrcholením, nádherná výzdoba námestia čakalo na všetkých, ktorí prišli spoločne osláviť príchod Nového roka do centra Banskej Bystrice. Tisícky prevažne mladých bystričanov zavítali počas silvestrovskej noci na Námestie SNP, kde pre nich tunajšia radnica a PKO pripravili zaujímavý program rôznych žánrov. Milovníkov folklóru bavila ĽH Javorík, rockerom i „mladším“ pamätníkom sa v burcujúcom koncerte predstavila Metalinda, o smiech návševníkov sa staralo duo zabávačov Robo Kaiser a Peter Meluš a po výpravnom polnočnom ohňostroji dostala na pódiu priestor aj mladá banskobystrická formácia Fervido. Netradičnou, avšak o to originálnejšou silvestrovskou atrakciou bolo kúpanie otužilcov - Ľadových medveďov a zruční umelci vyrezávajúci do ľadových kociek prekrásne tvary. Korunu skvelému programu vo výbornej atmosfére nasadil veľkolepý ohňostroj. Taký má byť Silvester – vo výbornej, prajnej atmosfére, s potrebnou gradujúcou náladou účinkujúcich i divákov, s kopou smiechu, spevu a radosti z príchodu nového roku 2010.


Spoločnosť KING Light & Sound, ktorá si v Banskej Bystrici technickým zabezpečením viacerých predchádzajúcich akcií urobila výborné meno (spomeňme len Radvanský jarmok 2009) bola aj v tomto prípade pri tom. Ďakovné slová primátora p. Ivana Saktora, ale aj ďalších predstaviteľov mesta na adresu kvality kompletného technického zabezpečenia boli určite na mieste a zodpovedali úrovni podujatia. Paralelne so Silvestrom v Banskej Bystrici pripravila spoločnosť KING Light & Sound technické zabezpečenie silvestrovských osláv aj v Ružomberku, v Lipt. Mikuláši, v Bešeňovej a v hoteli Permon na Podbanskom.

TISÍC A JEDNA NOC

TISÍC A JEDNA NOC

Prvý charitatívny ples Mesta Banská Bystrica v znamení Tisíc a jednej noci

 

Tohtoročnú plesovú sezónu v Banskej Bystrici otvoril netradične v piatok, 15. januára 2010 Prvý charitatívny ples Mesta Banská Bystrica. Hlavným organizátorom plesu bolo Mesto Banská Bystrica, spolu s ním sa na organizácii podieľali aj Park kultúry a oddychu a tunajší Rotary klub. Výťažok zo vstupného i z dražby obrazov, ktorá bola súčasťou programu, venovali organizátori chirurgickému oddeleniu Detskej fakultnej nemocnice v Banskej Bystrici.
Ples bol netradičný nielen dňom svojho konania, či svojím poslaním (charita), ale aj samotnou orientáciou: programom, výzdobou, výberom hudby i sprievodných podujatí bol zameraný na svet orientu.

Koncerty Karla Gotta

Koncerty Karla Gotta

Neuveriteľný zážitok pripravil svojim poslucháčom Karel Gott na svojich novoročných koncertoch v nedeľu 10. januára 2010 v Banskej Bystrici a hneď v nasledujúci deň v Prievidzi.

 

Verný svojim zvyklostiam sa x-násobný Zlatý slávik, legenda českej populárnej hudby, „Božský Kája“ predstavil v skvelej fazóne a s kapelou „Boom Band“ priviedol interpretáciou svojich najväčších hitov do varu tisícky divákov v estrádnej sále PKO v Banskej Bystrici a v City aréne v Prievidzi. Vrelé a neopakovateľné „standing ovation“ Gottových faúšikov bolo určite len malým vyjadrením vďaky „zlatému hlasu“ a nenapodobiteľným schopnostiam najväčšej speváckej hviezdy v Čechách a na Slovensku v histórii populárnej hudby. Vo výbornej forme sa v sprievodnom programe predstavila aj vokálna skupina Fragile, vedená charizmatickým kapelníkom Braňom Kostkom. Boli to novoročné koncerty, aké treba zažiť, koncerty na ktoré sa nezabúda a účasť na nich sa bez nadsázky môže považovať za zážitok na celý život...

WinFin

WinFin

Naša spoločnosť bola oslovená a mala tú česť zabezpečiť kompletne technicky ozvučenie, osvetlenie a konferenčnú kongresovú techniku na veľkú konferenciu pre spoločnosť WinFin, a.s.

Spoločnosť WinFin, a.s. vznikla 2010 s jasným cieľom, priniesť financie bližšie k ľuďom. Ako oficiálny a exkluzívny partner spoločnosti AXA sme v súčasnosti považovaní za najdynamickejšie sa rozvíjajúcu spoločnosť vo finančnom sprostredkovaní na Slovensku. Sme presvedčení, že je to spôsobené predovšetkým našim vyváženým, motivujúcim a jednoducho duplikovateľným systémom práce. Ten je navyše veľmi efektívne podporovaný progresívnym odmeňovaním a vysoko odborným, profesionálnym vzdelávaním.
 

Hodnotiaca konferencia spoločnosti Partners Group SK

Hodnotiaca konferencia spoločnosti Partners Group SK

Nedeľa-pondelok, 11. - 12. mája, hotel Bellevue, Starý Smokovec. Hodnotiaca konferencia spoločnosti Partners Group SK spojená s workshopom o nových finančných produktoch spoločnosti.

V krátkej dobe pripravila spoločnosť KING Light & Sound s.r.o., ďalšie podujatie, ktorému možno priradiť visačku najvyššej kvality. V hoteli Bellevue v Starom Smokovci sa zišli pracovné špičky spoločnosti Partners Group SK v oblasti poisťovníctva, bankovníctva, investičného správcovstva a finančného poradenstva, aby sa okrem iných dôležitých informácií z úst toho najpovolanejšieho, generálneho riaditeľa Ing. Bohuslava Benedeka dozvedeli, že finanční sprostredkovatelia spoločnosti Partners Group SK uzatvorili v r. 2008 42.691 zmlúv a spoločnosť dosiahla tržby v objeme bezmála 15,5 mil. €.

5. výročie vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie

5. výročie vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie

Piatok, 1. mája 2009, námestie Osloboditeľov Liptovský Mikuláš. Centrálne oslavy 5. výročia vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie a oslavy Sviatku práce.

V Liptovskom Mikuláši sa v prvý májový deň v nádhernom počasí v dôstojnej a prajnej atmosfére uskutočnili centrálne oslavy 5. výročia vstupu SR do Európskej únie za účasti troch najvyšších predstaviteľov štátu: prezidenta SR Ivana Gašparoviča, predsedu vlády Róberta Fica a predsedu parlamentu Pavla Pašku. Toto reprezentatívne zastúpenie hostilo mesto Liptovský Mikuláš na čele s jeho primátorom, Jánom Blcháčom. Podujatie zo strany spoločnosti KING Light & Sound s. r. o. patrilo, tak ako je to už pravidlom a ako sme zvyknutí, medzi najkvalitnejšie a najlepšie pripravené a možno ho opäť zaradiť medzi „ Akcie mesiaca MÁJ 2009.“

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 406 746)