Koncerty Karla Gotta

Neuveriteľný zážitok pripravil svojim poslucháčom Karel Gott na svojich novoročných koncertoch v nedeľu 10. januára 2010 v Banskej Bystrici a hneď v nasledujúci deň v Prievidzi.

 

Verný svojim zvyklostiam sa x-násobný Zlatý slávik, legenda českej populárnej hudby, „Božský Kája“ predstavil v skvelej fazóne a s kapelou „Boom Band“ priviedol interpretáciou svojich najväčších hitov do varu tisícky divákov v estrádnej sále PKO v Banskej Bystrici a v City aréne v Prievidzi. Vrelé a neopakovateľné „standing ovation“ Gottových faúšikov bolo určite len malým vyjadrením vďaky „zlatému hlasu“ a nenapodobiteľným schopnostiam najväčšej speváckej hviezdy v Čechách a na Slovensku v histórii populárnej hudby. Vo výbornej forme sa v sprievodnom programe predstavila aj vokálna skupina Fragile, vedená charizmatickým kapelníkom Braňom Kostkom. Boli to novoročné koncerty, aké treba zažiť, koncerty na ktoré sa nezabúda a účasť na nich sa bez nadsázky môže považovať za zážitok na celý život...

Ku kvalite koncertov nepochybne významným podielom prispela aj spoločnosť KING Light & Sound, ktorá sa na nich podieľala kompletným technickým zabezpečením. Na druhej strane treba uviesť, že pre spoločnosť KING Light & Sound bolo cťou podieľať sa na realizácii koncertu takej speváckej hviezdy, akou je už desaťročia Karel Gott.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 376 768)