Koncert OLYMPIC


Prvý júnový víkend roku 2011 na námestí A. Hlinku v Ružomberku sa uskutočnil veľký koncert legendárnej nestarnúcej českej hudobnej skupiny OLYMPIC, ktorá prilákala a zaujala podľa odhadov vyše päťtisíc divákov. Po zvážení organizátorov mala naša spoločnosť KING LIGHT & SOUND s.r.o. z pomedzi oslovených spoločností najväčšie skúsenosti s technickou podporou pri realizácií takéhoto veľkého koncertu skupiny OLYMPIC. Z technického vybavenia spoločnosť so svojim realizačným tímom (M. Kráľ, Ing. J. Droppa, J.Garaj, M. Matejčik, M. Garaj, M. Mišák, O. Peterec) kompletne zabezpečila veľký stage, zvukovú a svetelnú techniku. - Full technický servis -

 

Tento rok 2011 predstavila spoločnosť po prvý raz na námestí A. Hlinku v Ružomberku, zvukový Line Array systém Electro-Voice X-Line Compact XLC127DVX v kombinácii s basovými sústavami Xsub z veľkého EV Line Array systému. Výkon zabezpečovali zosilňovače EV CP4000S a CP3000S, napájané digitálnymi diaľkovo ovládanými kontrolermi Dx38.

 

Ružomberok zažil jedno z najväčších a najexkluzívnejších podujatí roku 2011. Pre spoločnosť KING Light & Sound, s.r.o. bolo cťou podporiť a podieľať sa na technickom zabezpečení a realizácii tochto podujatia. Zároveň ďakujeme organizátorom a Mestu Ružomberok za prejavenú dôveru našej spoločnosti KING Light & Sound, s.r.o.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 406 782)