Fotografovanie

  

 

Naša spoločnosť ponúka na všetky eventy, spoločenské podujatia, koncerty, festivaly či kongresy kreatívne fotenie a zábery toho najlepšieho pre vašu pamiatku či referencie s možnosťou spracovania či už na väčší formát plátna či akékoľvek úpravy vo fotoshope podľa požiadaviek klienta.

 

 

 

NIKON D4
Hranice sú na to, aby sa prekonávali. A táto jednooká zrkadlovka je na to stvorená. Fotoaparát D4 ponúka výkonnú kombináciu sériového snímania rýchlosťou 11 snímok za sekundu, 16,2-megapixlového snímača formátu FX a fenomenálne vysokej citlivosti ISO (rozšíriteľnej až na hodnotu ISO 204 800). Funkcia D-movie poskytuje všestrannosť, ktorú potrebujete na získanie videa štúdiovej kvality. Uzávierka zo zmesi kevlaru a uhlíkového vlákna sa pýši štandardnou životnosťou 400 000 cyklov, čo je o tridsať percent viac ako u predchodcu. Fotoaparát D4 je pripravený na všetko, odolný a všestranný, aby ste mohli využiť každú príležitosť na snímanie.

 

NIKON AF-S NIKKOR 58MM F/1.4G
Nový výnimočný objektív Nikon AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G s pevným ohniskom formátu FX, svetelnosťou f/1,4 a ohniskovou vzdialenosťou 58 mm poskytuje najlepšiu kvalitu pri maximálnej svetelnosti objektívu, neuveriteľnú ostrosť, kontrast a rozlíšenie. Mimoriadne vhodný na snímanie nočných scén a vďaka neobvykle hladkému rozostreniu pozadia bez hrubých okrajov je vynikajúci na fotografovanie portrétov.

 

NIKON 80-400MM F4.5-5.6G AF-S VR ED
Nový teleobjektív s ohniskovou vzdialenosťou 80-400 mm, vynikajúcou optickou konštrukciou, ideálny na fotografovanie divokej prírody, krajín alebo športu, ponúka vynikajúci optický výkon v rozličných podmienkach a systém stabilizácie obrazu umožňuje používať až o 4 kroky dlhší expozičný čas v celom rozsahu priblíženia - aj pri ohniskovej vzdialenosti 400 mm.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 406 842)