Finančná skupina AXA na Slovensku

Piatok 13. marca 2009, hotel Holiday Inn, Žilina. Spoločenské stretnutie top manažmentu spoločnosti AXA v Slovenskej republike s najúspešnejšími oblastnými manažérmi, predajcami produktov a spolupracovníkmi spoločnosti.

Vo vynikajúcej atmosfére sa v žilinskom hoteli Holiday Inn v druhý marcový piatok uskutočnilo podujatie, ktoré možno bez prikrášlenia označiť visačkou najvyššej kvality a pomenovať ho „Top akciou mesiaca“, spoločnosti KING Light & Sound s.r.o.

Desiatky manažérov, odborníkov na poisťovacie služby, špičkových miestnych, oblastných i na celoštátnej úrovni pôsobiacich obchodných zástupcov sa stretli v kongresovej hale hotela Holiday Inn, aby si vymenili svoje skúsenosti a najlepší z nich si prevzali výročné ceny za r. 2008.

Podujatie moderovali Zlatica Puškárová s Patrikom Švajdom, o náladu a atmosféru sa starali skupina Tublatanka, Robo Grigorov a ďalší umelci.

Veľmi výrazný podiel na úspešnom priebehu mala spoločnosť KING Light & Sound s.r.o., ktorá sa postarala o špičkové technické zabezpečenie podujatia, vďaka čomu mala akcia vynikajúcu atmosféru a skvele gradujúce vyvrcholenie. Výpravné osvetlenie, laserová show, množstvo špičkovej techniky, zvukových, svetelných i pyrotechnických efektov sa postarali pre všetkých účastníkov podujatia o nevšedný zážitok. Na zabezpečenie tohto podujatia použila firma KING profi sound systém OHM Lunarray, ktorý je zárukou špičkovej zvukovej produkcie.

V kongersovej hale hotela Holiday Inn bola inštalovaná LED-stena 6x4 m (24 m2), v priestore potom ďalšie plazmové TV Panasonic TH-50PH10 s uhlopriečkou 127 cm a projektory EIKI LC X-71 s projekčnými plátnami AVERS Quick Fold (3x2 m). Na výstavbu scény bolo použité viac ako 300 m2 pódia NIVTEC vo viacúrovňovej výške, z toho 110 m2 podsvieteného priesvitného pódia bolo použité ako plocha na sedenie so stupňovitým schodišťom na viacerých stranách. Javisko bolo v modrej farbe (koberec), farebne bolo podľa atmosféry a „farieb centrálneho javiska“ ladené aj podfarbujúce svetlo v kongresovej hale.

Na osvetlenie priestoru použila firma KING rotačné hlávy ROBE COLOR SPOT 1200, rotačné hlávy GLP IMPRESSION, STUDIO DUE City Color HIGH POWER 2500 Ip 54, reflektory DTS SCENA 2000 a samozrejme aj ďalšiu špičkovú svetelnú techniku. V celom priestore boli pre zvýšenie efektu osvetlenia rozmiestnené zrkadlá a zrkadlové gule, celá sála bola dekorovaná z nariasených látkových segmentov.

Vyvrcholením večernej produkcie spoločnosti KING bola výpravná laserová show, o ktorú sa postaralo niekolko kusov plnofarebných laserov a v programovej časti záverečné pyrotechnické exposé s výpravným interiérovým ohňostrojom a bengálskymi ohňami.

Nepochybne možno považovať večer spoločnosti AXA za jedno z najvýpravnejších a najlepšie pripravených podujatí, na ktorom v uplynulom období spoločnosť KING Light & Sound participovala. O úspechu vynikajúco technicky pripravenej akcie hovoria aj vyjadrenia top manažérov spoločnosti AXA Slovensko, ktorí nešetrili slovami chvály a vyjadreniami superlatívov.

 

Finančná skupina AXA na Slovensku

 

Skupina AXA je celosvetový líder vo finančnom zabezpečení. AXA pôsobí predovšetkým v západnej Európe, severnej Amerike a Ázijsko-pacifickej oblasti, v súčasnosti úspešne expanduje už aj do strednej a východnej Európy. AXA zamestnáva viac ako 110 tis. ľudí. Všade vo svete AXA ponúka svoje produkty a služby pod jednoduchým mottom “...a žite v pohode”, ktoré je prísľubom ochrany a podpory klientov.

Renomovaná agentúry Moody´s potvrdila rating skupiny AXA Group na úrovni Aa3, čo predstavuje absolútnu stabilitu istotu na svetových finančných trhoch. V r. 2008 dosiahla AXA Group čistý zisk vo výške 923 miliónov EUR. Na Slovensku je skupina zastúpená AXA Životnou poisťovňou a. s., AXA Doplnkovou dôchodkovou spoločnosťou a. s., AXA Dôchodkovou správcovskou spoločnosťou a. s. AXA Investičnou spoločnosťou a. s.

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 391 564)