DPA - 4088 F Headset

DPA 4088 je miniatúrny kardioidná čelenka postavený na najlepších DPA skúseností v navrhovaní a výrobe mikrofón , poskytuje najlepšie znejúce smerový hlavový mikrofón sú dnes k dispozícii pre vykonávanie talent rôznych druhov . Open , prírodné a spoľahlivé sú najviac popisujúce slová pre tento mikrofón . Vysoká kvalita vlastného mikrofónu znamená , že budete počuť zvuk hlasu hneď - nie je mikrofón . V akusticky náročné žiť výkonu prostrediach , kde je hluk pozadia a spätnej väzby je obava , 4088 bude riešiť tieto problémy s ľahkosťou .

Hladký a elegantný dizajn 4088 je to najviac neviditeľný hlavový kardioidný mikrofón dnes . Kvalita zvuku , vizuálne elegancie a všestrannosť idú ruka v ruke premeniť každý ukázať , do výkonu a životnosti . Kapsule je pre- polarizovaný prvého rádu tlakový gradient snímač , ukrytý v malom a ľahkom puzdre s rozmermi len o niečo väčšia než naše všesmerové kapsúl .

Mechanické prevedenie je založený na osvedčenej kvalite zostavenie 4066 čelenka mikrofónu . Čelenka hore je presne rovnaký ; boom však je 3 cm dlhší , aby mohli odpovedať na potrebu umiestnenia v kútiku úst . Flexibilita a stabilita tejto konštrukcie je unikátny a nemá obdobu .

Typ 4088 - B je čierna verzia 4088 . Béžová verzia , 4088 - F , je tiež k dispozícii .

Víťaz prestížnej PAR Excellence Award 2005 za inováciu , hodnotu a výkon .

frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 391 622)