Beta 87A - Vocal Microphone

50Hz 20kHz

Beta 87
mikrofón je stále najlepšia voľba interpretov a zvukových technikov po celom svete kôli jeho úžasnej presnosti a detailom, bohatej hlasovej produkcii. Tento dlhodobý favorit má teraz nový design a bol pomenovaný beta 87a tm.

Na požiadavku užívateľov, Shure nanovo navrhol tento mikrofón pomocou malého zosilnenia spracovania pre komfortnejší pocit pri držaní. Navyše, beta 87a teraz obsahuje a25d nárazu-vzdorný výkopný nástavec.

Shure model beta 87a je vysoko kvalitný super-kardioidový ručný elektret-kondenzátorový vokálový mikrofón s výnimočne hladkou frekvenčnou odozvou a schopnosťou vysokej hladiny akustického tlaku. Používa sa na profesionálne zvukové zosilnenie, vysielanie, a štúdiové nahrávanie, beta 87a kombinuje úžasný výkon s drsnosťou potrebnou pre koncerty a produkčnú oblasť.

Beta 87a poskytuje riadený nízkofrekvenčný "roll-off", ktorý kompenzuje blízke vplyvy a predchádza prudkým zvukom často spojených s koncom prenosu. Charakteristické Shure správanie zvyšuje jasnosť vyšsieho stredného rozsahu. Pevná super-kardioidová šablóna, s nula bodmi na približne 125 stupňov, poskytuje maximálnu izoláciu od iných spevákov alebo nástrojov zatiaľ čo ponúka minimálne mimo-osové sfrabenie. Beta 87a funguje na tieňovom napájaní.

  • hladká, prispôsobená frekvenčná odozva poskytuje detaily, presnosť, a teplosť pre vokály
  • extrémne presná super-kardioidová šablóna na všetkých frekvenciách poskytuje najvyšsiu zosilnenie pred spätnou väzbou
  • trojstupňový filter minimalizuje dych a šum
  • nerozbitný stojan
  • frekvenčná odozva: 50 až 20,000 hz
frage | internetové aplikácie
© 2009 KING Light & Sound, s.r.o. (Počet návštev: 1 376 847)